2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805001 بازدید | 290067 پست
هرچی میخوریم خب کربوهیدراته به نظرت بجا شام چی بزارم ک کربوهیدرانش کم باشه بجا کوکو سیب زمینی

خب عزیزم همه چی کربوهیدرات داره حتی میوه..اما کم داره

ولی اولیت نا نان...برنج..سیب زمینی..ماکارونی هستش

سعی کن در هفته دوبار برنج بخوری و تعداد قاشق هات و کمترش کنی..

نان هم نهایت ۳۰ گرم..یا ۵ کف دست

میتونی شام خوراک لوبیا بخوری..یا عدسی

مطالب مهم💚خودم گروه سبززز💚وزن شروع ۸۰💚وزن الان۶۰💚قرررررربون بامدادخمارررر(الهه جونمممم)❤❤❤و همه دوستان تاپیک🙏❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

@عروسترکم     ص: ۲۰گرن نان+۲۰گرم پنیر(۱۲۸) م.و:یک عددموز(۱۱۲) ن:برنج۱۰ق غ+۱۰۰گرم جوجه ...

ورزش؟؟؟؟

کالریتو حتما حتما باید پر کنی

مطالب مهم💚خودم گروه سبززز💚وزن شروع ۸۰💚وزن الان۶۰💚قرررررربون بامدادخمارررر(الهه جونمممم)❤❤❤و همه دوستان تاپیک🙏❤
2728
گزارش#   @donyay_kochak     صبحانه : نان سنگک ۴۰ گ + پنیر معمولی ۲۰ گ + ...

عزیز دلم همه چیز عالیه اما هوازی ها بیشتر از قدرتی هاست سعی کن بیشتر قدرتی کار کنی ممنون از گزارش خوبت 💙لطفا گزلرش ابتم بده از فردا 😘😘😘😘

تاپیک وزن💙سرگروه آبی گروه ۳💙تاپیک لاغری بامداد خمار ❤وزن شروع چالش۶۵ وزن هدف ۵۵وزن فعلی ۵۹.۱۰۰به امید دیدن عدد ۵۵روی ترازو 😋 شروع چالش۹۹/۱/۳۱ما میتوانیم وقتی بهانه سازی میکنی برایت چه نتیجه ای دارد؟؟ هیچ ....پس ماهیچه بساز نه بهانه 💪
اینم ناهار بنده، دمپخت گوجه با سالاد

نوش جااااان.

من عااااشق دمپختم. بخصوص دستپخت شوهرم😋😋😋.

سرگروه آبی،،گروه ۲           وزن اولیه88🙈🙈وزن فعلی63،700😊😊وزن هدف60😍برای رسیدن به خواسته هات آرزو نکن، تلاش کن..
استیکر ای امضات خیلی باحال و دقیقن.مخصوصا هدف اخر😂😂😂

گروه نارنجی1وزن شروع83   77/400-->76/100-->74/900-->74-->73/800--> 73/100-->72/500-->71/800 هدف اول70 هدف دوم65 هدف سوم60 هدف آخر 55(اگه بتونم)  شروع رژیم 1399/01/13 حتمامی تونم
اینم ناهار بنده، دمپخت گوجه با سالاد

گشنم شد 🤣ناهارم درست حسابی نداریم 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

تاپیک وزن💙سرگروه آبی گروه ۳💙تاپیک لاغری بامداد خمار ❤وزن شروع چالش۶۵ وزن هدف ۵۵وزن فعلی ۵۹.۱۰۰به امید دیدن عدد ۵۵روی ترازو 😋 شروع چالش۹۹/۱/۳۱ما میتوانیم وقتی بهانه سازی میکنی برایت چه نتیجه ای دارد؟؟ هیچ ....پس ماهیچه بساز نه بهانه 💪
2738
باشه عزیزم اشکال نداره فقط تا ۸شب برام بزار❤❤ گزازش امروزتو برام فرستادی؟

آره صبح فرستاده م   

گروه نارنجی1وزن شروع83   77/400-->76/100-->74/900-->74-->73/800--> 73/100-->72/500-->71/800 هدف اول70 هدف دوم65 هدف سوم60 هدف آخر 55(اگه بتونم)  شروع رژیم 1399/01/13 حتمامی تونم
سلام عزیزم🥰 کاری تو حتما پر کن

چشم عزیزم😎

ورزشامو انجام دادم بجز حلقه😝

پوزش😃

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
آخی پس ببخشید😂🙈🙈 مهمان من باش امروز😋😋

خخخخ ممنون میخوام تخم مرغ بخورم 🥴 شب جایی دعوتم کالریم خراب نشه منتظر تخم مرغم 🤣شوهرم ۳ میاد 

ورزش؟؟؟؟ کالریتو حتما حتما باید پر کنی

ببخشید نمیدونستم چطوری بایدویرایش کنم

ورزش:۳۰دقیقه تردمیل.

کالری بامیوه پرکنم؟یا مثلا برای شام برنج بخورم؟

وزن اولیه ۹۰وزن هدف۶۰.امافعلابرای وزن۷۰میجنگم.الهی به امیدتوبرای شروع نباید عالی باشی، اما برای عالی بودن باید شروع کنی.
2706