2733
2739
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805041 بازدید | 290067 پست

سلام بچه ها خوبین صبح بخیر

دیروزسایت برام قاطی کرد یهو پرتم کرد بیرون صفحاتم حذف شد هرچی هم رمزعبور ومیزدم واردنمیشد مجبورشدم یه کاربری دبگه بسازم به نظرتون مشکل کجابود یعنی من رمزمو اشتباه میزدم😟

گروه قرمز✨تاریخ شروع رژیم۱/۱/۹۹✨  وزن شروع۸۸✨هدف۵۸✨الان ۸۴✨   دانستن کافی نیست بایددانسته هایمان رابه کاربگیریم خواستن کافی نیست بایدقدم برداریم وکاری انجام دهیم من این اوضاع راتغیرخواهم داد من میتوانم چون به اراده وهمت خودم ایمان دارم💪              توکلت علی الله✨

سلام دوستان من دیروز ۵۰ کالری بیشتر خوردم و ورزش هم نداشتم امروز میتونم ۱۰۰ تا کمتر بخورم تا جبران بشه؟

گروه نارنجی، به تلاشت افتخار کن چون اگه کار آسانی بود همه انجامش میدادن  وزن فعلی:۷۲☆وزن هدف:۶۰☆تاریخ شروع رژیم:۹۹/۱/۱۷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام سلام سلام صبح همگی بخیر عیدتون مبارک😍😍😍😍😍  

انشالله از امروز گزارش میدم با قدرت 💪💪💪

😍😍😍 خواستن توانسته 😍😍😍        😍ممنونم از تا پیک بامداد خمار (الهه جون و بچه های خوب تاپیک ) عاشقتمونم😍             😀 تاریخ شروع رژیم آذر98😀                      وزن اولیه 80 😯 وزن فعلی53/800😀          وزن هدف 52😍    من میتوانم 💪💪
2728

از خواب پاشی ببینی گودی شکمو برات نان شیرمال پخته😂😂

میدونه ریخت و پاش کنه عصبی میشم آخه دیروز خونه رو تمیز کرده بودم زود میگه تمام ظرف هایی که کثیف کردمو شستم🙄😎😂😂😂

تاشقایق هست زندگی بایدکرد❤️وزن اولیه ۷۹😑 وزن الانم۶۳😌وزن هدفم ۵۵💪🏻🏆.    من همونیم که دنبال آرزوهااش رفت! ویولونیستم و میخونم! کیک تولدم میپزممم😋  

از خواب پاشی ببینی گودی شکمو برات نان شیرمال پخته😂😂

میدونه ریخت و پاش کنه عصبی میشم آخه دیروز خونه رو تمیز کرده بودم زود میگه تمام ظرف هایی که کثیف کردمو شستم🙄😎😂😂😂

تاشقایق هست زندگی بایدکرد❤️وزن اولیه ۷۹😑 وزن الانم۶۳😌وزن هدفم ۵۵💪🏻🏆.    من همونیم که دنبال آرزوهااش رفت! ویولونیستم و میخونم! کیک تولدم میپزممم😋  
2738

صبحانه ۱۸۰ کالری

فقط یه سوال فنی دیشب تونستم یه کم نون و پنیر با هندونه بخورم

خیلی کالریم رفت بالا دست بالا بگیرم ۹۰۰ شد

۳۰۰ تا کمتر از حد مجازم

اینو که نباید روزای بعد جبران کرد که ؟؟؟؟

وزن فعلی ۷۵🔓....هدف اول ۶۹🔒....هدف دوم ۶۵🔒....هدف سوم🔒 ۶۲....هدف چهارم ۵۹.🔒.....هدف اخر۵۷🔒

سلااااام صبحتون بخیررررر

💖سرگروه تثبیتی های قهرمان 💖 تاپیک قوانین تثبیت وزن💪 شروع رژیم: 1401/08/27 ✌ 💚عضو گروه سبز💚  قد:۱۷٠ وزن اولیه:۸۲.۳😓    81.4 » ۸٠.۸ » ۷۹.7 » 79.3 » 78.6 » 77.6 » 79 » 78.2» 76.8» 76.4 ۷۵.۹ » ۷۴.۹ » ۷۴.۶ »  71.9»۶۹.۹»  68.3 هدف نهایی🔥۶۵🔥😍  قهرمان زندگی خودم میشم 💪💪          💥۷۸🔓»💥۷۶🔓»74💥🔓»٧2💥🔓» 70💥🔓69💥🔓 68 💥🔒67 🔒66🔒 65🔒
والا من به مامانمم میگم که خودشه،چون تو نت دیدم عینهو همونه که تو خونه دارم.اخیش،احساس راحتی کردم با ...

سلام‌عزیزم‌ببخشید یک سوال وزن تثبیت برای وزن ۶۳ چقدر؟

قد ۱۶۰  وزن اولیه ۶۴  وزن فعلی ۶۰  وزن هدف ۵۰ تاپیک سیتارا جونیم😘
2706