2737
2734

تجربه های درخشان من 

هم گوشی شیائومی داشتم هم سامسونگ سوالی داشتین بپرسین

پونزده کیلو  در عرض چهار ماه کم کردم بدون  برگشت 

و اخری  دیدن خیانت 

سوالی داشتین بپرسینننن حوصلم سر رفت 

میشه برای حاجترواییم یه صلوات بفرستی🌼💖 کاربری دست دو نفره 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
من یبار خیانت دیدم بعد بخشیدم . کار درستی کردم؟؟؟

اگر بار اولش بوده عیب نداره 

اما دفعه های بعد مطمئن باش بازم تکرار میکنه 

دیگه دست خودش نیست 

دفعه اول اشتباه بوده دفعه بعد دیگه انتخاب بوده

یکدست لاغر شدی با فقط شکم و پهلو..چربی سوزی فقط شکم و پهلو چی بخورم ؟

یکدست لاغر شدم 

من شامو کم کردم غذا رو زیاد میجوییدم  

این راهکار رو یه بازیگر هم امتحان کرد اسمش یادم رفت کلییی لاغر شد 

فقط لاغری شکم و پهلو چی بخورم؟ واینکه خیانت درچه حد بود ؟الان بخشیدی یا نه ؟ چطوری خیانتو فراموش کنی ...

اولیش که گذر زمانه 

دومش من کلی رفتم پیش روانشناس 

ولی روانشناسم همین گذر زمان رو بهم گفت 

نبخشیدم و نمیبخشم چون چند بار بهش فرصت دادم راهشم قطه ارتباط کامل چه در مجازی چه حضوری 

لایککک

هیچی اونقدر ارزش نداره که از ارامشت و خوابت یا زندگیت بزنی،چون یه مدت که بگذره میفهمی الکی فکرتودرگیرش کرده بودی و اخرش میفهمی این واست یه تجربه بود که قوی تر از قبل بشی،پس هیچی رو سخت نگیر‌.
2740

وسط خوشی   و خنده   باهاش،یاد   خیانتاش میفتم‌‌.‌‌...چه کنم    اون   لحظه   ازش متنفر   نشم؟

گوشی سامسونگ  ارزون پیشنهاد بده🧡

زامبی سابقم🤞حال دل من خوب نمیشود که نمیشود که نمیشود... میگذره...ولی ردش میمونه💔تو الان شیرینی یه محفلی👎👎👎

لاغری با چی؟

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
2706