2737
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805034 بازدید | 290067 پست
💋💋💋 کنگر برای ماست کنگر میخوریم‌ما خیلی خوشمزست  برم ارد و خرما هم بگیرم برای ماه رمضون ،ر ...

الان وزنت چقدره هستی  بانو،عاشق برنامه  ریزی سحر و افطارت شدم تو ماه رمضون،

مثل خواهر شوهر من این یکی میگه خیلی لاغر شدی خوش حال میشم اون یکی میگه ازبس خونه بودی بازم چاق شدی م ...

حسود اون یکی ولش تون 😂😂 ولی مامانم وقتی مانکن شدم باور میکنه لاغر شدم! فک نکنی همش تو ذوق میزنه هااا کمک میکنه با تشویقش بازم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیز دلم خوبی..ممنونم ازت فداتشم هی چی بگم آذر😔 برش میدارم..میخوام واسه گروه سبز عوض کنم

میناا جونم هیچکیی بی مشکل نیس.. هر کی یه مدل...

یکیش خودمم.... نببین خیلی میخندم... دلم خووونه ولی ... کاریش نمیشه کرد...😐 امیدم فقط به خداااست که اون بالای سرمونه...

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸

گزارش#

ص:نان و پنیر گوجه فرنگی

ناهار:پلو+ماست

میانوعده:شیر،خرما، بیسکویت ساده

شام ، تخم مرغ آب پز+سالاد کاهو 

مصرفی و مجاز ۱۶۴۰

ورزش نیم ساعت تردمیل، دمبل برای بازو و پهلو

@kiarash_mami     @سمیه1396      ‍ 

💙💙💙💙💙💙گروه آبی 💙 💙💙💙💙💙(وزن شروع 95)(,وزن فعلی74)💞💞💕 سرگروه مهربونم آسنات99💓💕💞در حال حاضر برای مدتی تثبیت هستم‌
2728
گزارش# ص:نان و پنیر گوجه فرنگی ناهار:پلو+ماست میانوعده:شیر،خرما، بیسکویت ساده شام ، تخم مرغ آب ...

پرفکت🙌😘😍

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!
 اینو نگفتید دوستان من مشکل زود انزالی دارم ایا راهی هست توروخدا زندگیم داره ازهم میباشه &n ...

😂😂😂😂🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

اره دیگه وقتی خانوماا  از پریی شدن میگن

مردا هم ......

وااا.. فکر کن اون وقت هی مرداا‌ واسه تاپیک خانومااا گزارش میزنن

خانوماا هم واسه. مرداااا

جنگ مریخی ها با ونوسی ها😅😅😅😅

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
2738
پرفکت🙌😘😍

فدایت زیبا مهربون

💙💙💙💙💙💙گروه آبی 💙 💙💙💙💙💙(وزن شروع 95)(,وزن فعلی74)💞💞💕 سرگروه مهربونم آسنات99💓💕💞در حال حاضر برای مدتی تثبیت هستم‌
@سمیه1396   @kiarash_mami   @بامدادخمار   سلاااام من اومدم با یک روز پررر فر ...

خدا قوت پهلوان🙌😂😂😂😂😂😂😂

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!
سمیه من برای ماه رمضون باااااید سحری زیاد بخورم وگرنه غَش میکنم توی روز  چجوری کالریم رو ببندم ...

گلم توی امضای استاتر  واسه رمضان توضیح دادن..

نه تجربه نشون داده که وقتییی ، وعده ی سحری را حسابی سنگین بخوریی.. فرداش بیشتر گشنه میشیی... مثلا ابگوشت..

چون اسیدهای معده واسه هضم غذاهای سنگین بیشتر ترشح میشه ...بدتر میشههه..

نرمال بخور.. مث وعده ی ناهارت... 

نه پر خوری.. نه کم  پر خوری..

یه سوال داشتم.وقتی میریم تثبیت تا رسیدن به کالری مجازمون بازم کاهش داریم؟اگه هست چقدره مثلا؟خلاصه او ...

اره من در حد ۵۰_۱۰۰گرم کاهش داشتم یه وقتایی هم درحد یک دوکیلو بالا میرفتم باز پایین میومدم 

البته من بجای هفته صد گرم روزی اضاف کردم ،خداروشکر روم جواب داد😁😁من بدنمو به ورزش زیاد عادت ندادن بودم درحد پیاده روی نیم تا یکساعت بخاطر همین الان بدون ورزش هستم اضاف نکردم

اینورا عالیه😁😁

وزن شروع ۸۶.  وزن فعلی. ۶۴/۵    هدف ۶۰                   
2706