2737
2739
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805043 بازدید | 290067 پست
چرا لینک اینستاتو گذاشتی دختر جون بردار الان کلی مرد فالوت میکنن

امان از مردای نی نی سایتی😂

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣 بچه ها میخوام کیک فنجونی درست کنم💃💃 کسی تاح ...

نه من از کیک  فنجونی فقط قالبش را دارم و کاغذاشاا

دستور تهیشوو ندارم ، تا حالا نرفتم تو خطش😅😅😅😅 ولی اینوو جایزه قرار میدم وقتی برسم به ۵۳ کیلو... یه فنجونی  ناقابل درست کنم...

یکی درست کرده بود قبلناا.. عکسشم فرستاده بود🤔

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣 بچه ها میخوام کیک فنجونی درست کنم💃💃 کسی تاح ...

راستی من بیشتر دستورات شیرینی و کیکم از سایت دو نفره هس

دستوراتش عالی و بی نقصع👌👌👌👌👌👌

این بدون فر هس

https://www.2nafare.com/کیک-فنجانی-بدون-فر/ 

اینم با مایکرو

https://www.2nafare.com/طرز-تهیه-کیک-فنجونی-در-مایکروفر-microwave-cupcake-recipe/

2728
میگم که حدود چند َده پیش داشتیم اینو😅 از درونی ترین قسمت کابینت پیدا کردم🤭 مثل چای سیاه دم کنم؟. ...

اره گلم ولی به امید رنگش که تیره بشه، کل شیشه را داخلش خالی نکنیاا

رنگش کلا روشنه..

بزار حسابی دم بکشه... البته نه روی شعله مستقیم... چون مزه اش تند میشه...

چششششمممم 😄 ببخچیندددد من خعلییییی عجوولمممم🙊🙈

مال منم تو نوبته😅

اینم واسه فر

https://www.2nafare.com/طرز-تهیه-کاپ-کیک-کاکائویی-chocolate-cup-cake-recipe/

ده مین ماساژور 

نیم ساعت تردمیل 

یه رب حلقه زدم 

تا الان خداراشکر همه چی اوک پایبند رژیمم خدا بقیش به خیر بگذرونه😂

تاریخ شروع ۱۴۰۱/۱۰/۲۰وزن شروع 8۴  وزن الان ۸۰😍دوباره شروع میکنم پرقدرت مثل همیشه من از ۱۲۵ این همه راه دور دراز اومدم پس بقیه راهم میتونم تا  به هدفم ۶۵ برسم                             
2740
ده مین ماساژور  نیم ساعت تردمیل  یه رب حلقه زدم  تا الان خداراشکر همه چی اوک پایبن ...

افرین

منم تا الان خوراکم عالی بوده

الانم دارم ورزش میکنم

💖سرگروه تثبیتی های قهرمان 💖 تاپیک قوانین تثبیت وزن💪 شروع رژیم: 1401/08/27 ✌ 💚عضو گروه سبز💚  قد:۱۷٠ وزن اولیه:۸۲.۳😓    81.4 » ۸٠.۸ » ۷۹.7 » 79.3 » 78.6 » 77.6 » 79 » 78.2» 76.8» 76.4 ۷۵.۹ » ۷۴.۹ » ۷۴.۶ »  71.9»۶۹.۹»  68.3 هدف نهایی🔥۶۵🔥😍  قهرمان زندگی خودم میشم 💪💪          💥۷۸🔓»💥۷۶🔓»74💥🔓»٧2💥🔓» 70💥🔓69💥🔓 68 💥🔒67 🔒66🔒 65🔒
افرین منم تا الان خوراکم عالی بوده الانم دارم ورزش میکنم

ای جانم 😍ما میتونیم 😉

تاریخ شروع ۱۴۰۱/۱۰/۲۰وزن شروع 8۴  وزن الان ۸۰😍دوباره شروع میکنم پرقدرت مثل همیشه من از ۱۲۵ این همه راه دور دراز اومدم پس بقیه راهم میتونم تا  به هدفم ۶۵ برسم                             
ای جانم 😍ما میتونیم 😉

💪💪💪💪💪

💖سرگروه تثبیتی های قهرمان 💖 تاپیک قوانین تثبیت وزن💪 شروع رژیم: 1401/08/27 ✌ 💚عضو گروه سبز💚  قد:۱۷٠ وزن اولیه:۸۲.۳😓    81.4 » ۸٠.۸ » ۷۹.7 » 79.3 » 78.6 » 77.6 » 79 » 78.2» 76.8» 76.4 ۷۵.۹ » ۷۴.۹ » ۷۴.۶ »  71.9»۶۹.۹»  68.3 هدف نهایی🔥۶۵🔥😍  قهرمان زندگی خودم میشم 💪💪          💥۷۸🔓»💥۷۶🔓»74💥🔓»٧2💥🔓» 70💥🔓69💥🔓 68 💥🔒67 🔒66🔒 65🔒
راستی من بیشتر دستورات شیرینی و کیکم از سایت دو نفره هس دستوراتش عالی و بی نقصع👌👌👌👌👌👌 این ...

منم از دونفره میبینم‌همیشه خیلی خوبه دستوراش بخصوص دستورات خمیری

سلام‌وزنت بالارفت تثبیت؟

ن والا. همون 67 بودم. تازه دو هفته ست فست هم نگرفتم و ورزش هم ک قربونش برم نه.😂 

ولی پیاده روی سه روزه دارم میرم

سرگروه آبی،،گروه ۲           وزن اولیه88🙈🙈وزن فعلی63،700😊😊وزن هدف60😍برای رسیدن به خواسته هات آرزو نکن، تلاش کن..
2706