2737
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804971 بازدید | 290067 پست
@kiarash_mami   @مامانجوجوبودم   @عروسترکم   @سمیه1396   @مهدیه24 & ...

مرسی الهه جونم♥️😘😘😘

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چی شدی پس تو که همیشه بودی من یادش بخیر ۶۸ بودم ...عکسای اوندموقع هام و دیدم عالی بودم فقط حیف ...

اره همیشه بودم...

ولی یهو چند سری ضعف کردم و تو خونه حالم بد شد. شوهرم کلاااا خودش میشست تا غذام نمیخوردم ول نمیکرد... خلاصه به زور میکرد تو دهنم...😅

ایندفعه گفتم رفیق کار به کار من نداشته باش... وگرنه کلاهامون تو‌هم میره....😂

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
بچه ها گروهبندی صفحه چنده

تو امضای استاتر زده گروه بندی😉

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
2731

@هستی،بانو    

ننه کجایی؟؟؟؟؟ یه سر اومدی باز رفتی کههه🙄

@mahgoliiiii    خیلی وقته نیستیااا🤔

بچه ها، پروفایل من چرا تایید نمیشه🤔🤔🤔

💙💙💙💙💙💙گروه آبی 💙 💙💙💙💙💙(وزن شروع 95)(,وزن فعلی74)💞💞💕 سرگروه مهربونم آسنات99💓💕💞در حال حاضر برای مدتی تثبیت هستم‌

ورزشهای روز هوازی وقدرتی😊💪

۱۵دقیقه حلقه زدم 

حرکت چرخش پهلو دوتا ۱۰تا

حرکت پهلو به بغل دوتا ۱۰تا

حرکت درازونشست دوتا ۱۰تا 

خداروشکر🤲

@سمیه1396  

@پسرزمستان  

@sanaz718  

با خدا باش پادشاهی کن..خدایا شکرت که این همه مهربونی در حقم.. صدهزار بار شکرت که هستی و تنهام نمیذاری🤲🤲🤲وزن شروع ۷۴/۵۰۰😅وزن الان ۶۸😌👌خداروشکر به هدفم رسیدم 👏👏🥳🥳💪👍
میخاستم خرخره شوهرمم بجوام تازه🤕😞جیک نمیزدن جفتشون فقط گفت جون من نزنیشا منم دویدم تو اتاق درو بست ...

سلام زیبا جون

خوبی؟ 

زیبا عزیز دلم یکم راحت بگیر

به خدا حیفه جوونیتو داری سر این چیزا از بین میبری

بزار خونه به هم ریخته باشه

به خدا اگه الان خونه منو ببینیا😂😂😂

تو پذیرایی یه تشک پهنه برای نازگل ولی مگه نازگل اصلا رو اون میمونه باید کلا از اینور اونور جمعش کنم

تو کل پذیرایی عروسکاش و اسباب بازیاش پخشه

جدیدا هم یاد گرفته فرش و سرامیکو لیس میزنه🤣🤣

خلاصه که من اصلا با اینکه دوست ندارم خونه ام این شکلی باشه سخت نمیگیرم

میگم بزار کنجکاوی کنه بریزه بپاشه

2738

یه چیز دیگه من شنبه  وزن کردم و شروع کردم امروز صبحم  رفتم رو ترازو نتونستم خودم رو کنترل کنم همش ۴۰۰ گرم کم کرده بودم بعنی دو روز دیگه ۶۰۰ کم میکنم که بشه یک کیلو ،🤔

یه چیز دیگه من شنبه  وزن کردم و شروع کردم امروز صبحم  رفتم رو ترازو نتونستم خودم رو کنترل ...

خیلی کارت اشتباهه رها جون

تو گروه با کسانی که طبق قانون نباشن  برخورد میشه

دیکخ هیچوقت غیر از یکشنبه وزن نمیکنی

در ثانی

قانون نیست یک کیلو کم کنی که داری جمع و تفریق میکنی

یک هفته ترازوت و حلو‌چشمت نزار

💖سرگروه تثبیتی های قهرمان 💖 تاپیک قوانین تثبیت وزن💪 شروع رژیم: 1401/08/27 ✌ 💚عضو گروه سبز💚  قد:۱۷٠ وزن اولیه:۸۲.۳😓    81.4 » ۸٠.۸ » ۷۹.7 » 79.3 » 78.6 » 77.6 » 79 » 78.2» 76.8» 76.4 ۷۵.۹ » ۷۴.۹ » ۷۴.۶ »  71.9»۶۹.۹»  68.3 هدف نهایی🔥۶۵🔥😍  قهرمان زندگی خودم میشم 💪💪          💥۷۸🔓»💥۷۶🔓»74💥🔓»٧2💥🔓» 70💥🔓69💥🔓 68 💥🔒67 🔒66🔒 65🔒
یه چیز دیگه من شنبه  وزن کردم و شروع کردم امروز صبحم  رفتم رو ترازو نتونستم خودم رو کنترل ...

گروهبندیتم انحام ندادی عشقم

فوری عکس پروفت ‌‌ بردار امضاتم درست کن افرین

💖سرگروه تثبیتی های قهرمان 💖 تاپیک قوانین تثبیت وزن💪 شروع رژیم: 1401/08/27 ✌ 💚عضو گروه سبز💚  قد:۱۷٠ وزن اولیه:۸۲.۳😓    81.4 » ۸٠.۸ » ۷۹.7 » 79.3 » 78.6 » 77.6 » 79 » 78.2» 76.8» 76.4 ۷۵.۹ » ۷۴.۹ » ۷۴.۶ »  71.9»۶۹.۹»  68.3 هدف نهایی🔥۶۵🔥😍  قهرمان زندگی خودم میشم 💪💪          💥۷۸🔓»💥۷۶🔓»74💥🔓»٧2💥🔓» 70💥🔓69💥🔓 68 💥🔒67 🔒66🔒 65🔒
2706