2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805320 بازدید | 290067 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام ب همگی قربونتون برم دلم خیلی تنگیده بود واسه همتون کجایین؟؟همین جا هستین @بامدادخمار   ...

سلاااام میناااا جووونی من خوبی عزیزم؟دلم ماهم برات خیلی تنگ شده بوود 😍😍😍😍😍😍😍😍

چیکارا میکنی؟

بمیرم برا دلت مینا 😭😭😭😭😭😭

از اون روز ک حرف زدیم همش تو فکرت بوودم😞😞😞

سلاااام میناااا جووونی من خوبی عزیزم؟دلم ماهم برات خیلی تنگ شده بوود 😍😍😍😍😍😍😍😍 چیکارا میکنی؟ ...

عزیزم مینا مشکلی براش پیش اومده😥امضاش😭

دخترم رُز 🌹یه روز به دنیا میاد😍😍  خدا دید خیــــــــــــلی دختر دوستم بهم دوتا پسر داد 🤪🤪🤪🤪🤪
2728
صبحانه بخور 🔫

شلیک نکن 😥😥😥😥چشم

💙💙💙💙💙💙گروه آبی 💙 💙💙💙💙💙(وزن شروع 95)(,وزن فعلی74)💞💞💕 سرگروه مهربونم آسنات99💓💕💞در حال حاضر برای مدتی تثبیت هستم‌

سلام خانوما خوبین؟؟؟؟ عیدتون مبارک😘😘😘😘😘😘 بیاین که رو سیاهتون اومد😂😂😂😂😂😂

خدا این کرونا رو لعنت کنه تو ۴۰ روز تقریبا ۷ کیلو زیاد کردم🤕🤕🤕🤕🤕🤕🤕🤕🤕 

بیاین منو فحش بدین😭😭😭😭😭😭 

❤👬❤
2740
سلام خانوما خوبین؟؟؟؟ عیدتون مبارک😘😘😘😘😘😘 بیاین که رو سیاهتون اومد😂😂😂😂😂😂 خدا این کرونا ر ...

7 کیلووووو؟

وزن شروع:70/800،وزن اولیه:64،وزن 1399/2/14: 61/400،هدف اول:60، هدف نهایی:58.(عضو تاپیک بامداد خمارم جز گروه آبی و یه سرگروه خوب و گروه خووووووب)پیش به سوی هدف.اضافه وزن خر است.😃😃😃
سلام نگار جووون کجایی دختر ستاره سهیل شدی؟😆😆

سلام عزیزم خوبی؟ یه مدت طولانی نبودم. کلا با سایت خداحافظی کرده بودم😊😊😊 تازه از امشب دوباره برگشتم. 

خوبی؟ در چه حالی؟

❤👬❤
قربونت برم مرسی خوبم خداوشکر🙏🙏 خودت خوبی گل پسرات خوبن؟ چرا آخههه؟

خوبیم خداروشکر😍

والله از بس که چپیدیم تو خونه . مدام در حال دراز کش و لمبوندنم😥😥😥😥😥😥😥

عدد ترازو رو دیدیم کمرم شکست😆😆😆😆😆

گفتم به آغوش رژیم و تاپیک برگردم😂

❤👬❤
اره😢😢😢😢😢😢😢 خدا هیچچچچچچچ استعدادی مثل چاق شدن به من نداده. حتی روایت داریم تو یه هفته ۳ کیلو ...

عزیزم ایشالا که زودتر کم کنی.بعضی ها اینطورین.من یه خواهر دارم روزی سه وعده برنج و نون میخوره به غیر از نون و شیرینی و کلی تنقلات ولی یه گرم هم چاق نمیشه.

وزن شروع:70/800،وزن اولیه:64،وزن 1399/2/14: 61/400،هدف اول:60، هدف نهایی:58.(عضو تاپیک بامداد خمارم جز گروه آبی و یه سرگروه خوب و گروه خووووووب)پیش به سوی هدف.اضافه وزن خر است.😃😃😃
2706