2737
2739
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805042 بازدید | 290067 پست
صبح همگیییی بخیرر و شادی و سلامتی 🌸🌼🌸🌼🌸🌼🌸🌼🌸🌼🌸 یالااا وزناتون را رد کنید بیاااد...&nb ...

سلام عزیزم خوبی ؟من دیروز وزن کردم ۵۸.۳۰۰ بودم ک خییلی خوشحال شدم ،با این ک تو تثبیتم نمیتونم بیشتر از ۱۲۰۰ تا نهایت ۱۳۰۰ تا بخورم عیب نداره؟

خدایا شکرت که بلاخره انتظار به سر اومد و نی نی خوشگلمو گذاشتی بیاد تو دل مامانش😊👶❤برا سلامت بدنیا امدن نی نیم یه دونه صلوات میفرستی.قبل بارداری تو گروه تثبیتی ها 😇وزن 54،بعد بارداری احتمالا گروه قرمز😢
همون عقد منظورته؟از خانومه تست میگیرن اگه مشخص بشه دوشیزه اش مهریه اش نصف میشه اگه خانوم شده باشه مه ...

اگه خانومه قبلا ازدواج کرده  باشه چی؟؟؟؟

یعنی الان میشه ازدواج دومش... دوشیزه نبوده

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه خانومه قبلا ازدواج کرده  باشه چی؟؟؟؟ یعنی الان میشه ازدواج دومش... دوشیزه نبوده

فک کنم همون نصف بهش میرسه

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!
2731
سلام عزیزم خوبی ؟من دیروز وزن کردم ۵۸.۳۰۰ بودم ک خییلی خوشحال شدم ،با این ک تو تثبیتم نمیتونم بیشتر ...

سلام گلم

باریکلااا👏👏👏👏👏 چه خوب

سعی کن، تا کالاری تثبیتت را بری بخوری کالاری تثبیتت را یواش یواش بیاری بالا.. هفته ای ۱۰۰ تا بیا بالا... یهووو نمیشهه کل کالاری تثبیت را خورد...

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
قربونت خوبه خداروشکر😘😘😘😘

ببوسش جوجه رو😍😍😘😘😘

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!
 سلام گلم باریکلااا👏👏👏👏👏 چه خوب سعی کن، تا کالاری تثبیتت را بری بخوری کالاری تثب ...

باشه عزیزم سعی میکنم ولی اینجوری ک من پیش میرم ۵۵ کیلو هم میشم 😅

خدایا شکرت که بلاخره انتظار به سر اومد و نی نی خوشگلمو گذاشتی بیاد تو دل مامانش😊👶❤برا سلامت بدنیا امدن نی نیم یه دونه صلوات میفرستی.قبل بارداری تو گروه تثبیتی ها 😇وزن 54،بعد بارداری احتمالا گروه قرمز😢
2738
بیا فیلم هندیش کنیم نکنه تو خواهر منی😓 که دو ساله بود گمشده 😂😂

😂😂😂😂😂😂

بگرديم ببينيم دست مستمون خالي چيزي نداريم😂😂😂😂

🎊لاغري با تاپيك بامداد خمارعزيزم🎊 💚گروه سبز   وزن اوليه (٩٦.٤٠٠) وزن فعلي (٧٢.٢٠٠) وزن هدف (٦٨)💚               قد (١٧٠)  شروع رژيم از مهر ٩٨ من ميتونم بزودي به هدفم برسم همونطور كه تا الان با كمك دوستاي خوبم و بامدادخمار عزيزم(الهه جونم) تونستم از اين به بعدم ميتونم 💞👗👗👗👗👗👗👗🥗🥗🥦🥦🥗💚❤️💞ممنونم از الهه جونم و دوستاي خوبم💞❤️😘😘
سلام عزیزم..آره گلم موافقم خوشحال میشم باهم کار کنیم..فقط من هنوز یه آپ ورزشی درست وحسابی که هر روز ...

عزیزم حالا که موافقی از ورزشامون بهم بگیم 

با تغذیه مون و زمان ورزش

#کودک_همسری.به شدت مخالف ازدواج زیر 18 ساله م    با تنبیه بدنی کودکان مخالفم.مادری که بچه تو کتک میزنی زخم های جسمیش خوب میشه ولی هیچوقت زخمی که به روحش میزنی خوب نمیشه.                    لطفا کسی رو قضاوت نکنید  

بچها شام چی بخورم🙄🙄🙄

🙂گروه بنفش😊وزن فعلی۷۸😊۷۶.۵۵۰😍هدف اول۷۵🔒هدف دوم۷۰🔒هدف آخر۶۵🔒🙃🙃🙃من میتونم به هدفام برسم و یک مادر خوشتیپ باشم🥰از ۹۴رسیدم به ۸۰ پس کمترم میشممممم
باشه عزیزم سعی میکنم ولی اینجوری ک من پیش میرم ۵۵ کیلو هم میشم 😅

ژن خوب که میگن تویی🤤🤤🤤🤤

ببوسش جوجه رو😍😍😘😘😘

زیبا الان از سامانه اینترنتی ایة الله  مکارم پرسیدم،،، گفتن باید همشووو بده😐

بچه هاا یه چیزییی @بامدادخمار     @مامانجوجوبودم     @sepiiiiiideh & ...

سمیه جون اگه رابطه نباشه فقط نصف مهریه بهش تعلق میگیره 

ببخشید من جواب دادم🙆

#کودک_همسری.به شدت مخالف ازدواج زیر 18 ساله م    با تنبیه بدنی کودکان مخالفم.مادری که بچه تو کتک میزنی زخم های جسمیش خوب میشه ولی هیچوقت زخمی که به روحش میزنی خوب نمیشه.                    لطفا کسی رو قضاوت نکنید  
سمیه جون اگه رابطه نباشه فقط نصف مهریه بهش تعلق میگیره  ببخشید من جواب دادم🙆

مرسی گلم

الان از سامانه پرسیدم، میگهه همشووو باید بده😪

یعنی حکم  مراجع با هم فرق داره،؟؟؟

2706