2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805514 بازدید | 290067 پست
زیبا الان از سامانه اینترنتی ایة الله  مکارم پرسیدم،،، گفتن باید همشووو بده😐

سمیه جونم بنظرت من با این وضعیت متابولیسمم کی میتونم عدد ۶۵راببینم‌عایا

🙂گروه بنفش😊وزن فعلی۷۸😊۷۶.۵۵۰😍هدف اول۷۵🔒هدف دوم۷۰🔒هدف آخر۶۵🔒🙃🙃🙃من میتونم به هدفام برسم و یک مادر خوشتیپ باشم🥰از ۹۴رسیدم به ۸۰ پس کمترم میشممممم
بچها شام چی بخورم🙄🙄🙄

من فتیر خوردم زدم نان شیرمال ۲۰۰ کالری شد😋با چای شامم میخام بگم شوهرم جیگر کباب کنه بخوریم جات خالی البته خودم اصلا دوس ندارم ولی بخاطر کمخونیم میخورم😞

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

زیبا الان از سامانه اینترنتی ایة الله  مکارم پرسیدم،،، گفتن باید همشووو بده😐

بنظرم باید ببینیتو قانون و دادگاه ها چ خبره وگرنه کسی ب احکام علما گوش نمیده

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!
مرسی گلم الان از سامانه پرسیدم، میگهه همشووو باید بده😪 یعنی حکم  مراجع با هم فرق داره، ...

نه عزیزم درسته باید همشو بده 

من فکرکردم دوشیزه بوده 

#کودک_همسری.به شدت مخالف ازدواج زیر 18 ساله م    با تنبیه بدنی کودکان مخالفم.مادری که بچه تو کتک میزنی زخم های جسمیش خوب میشه ولی هیچوقت زخمی که به روحش میزنی خوب نمیشه.                    لطفا کسی رو قضاوت نکنید  
2728
سمیه جونم بنظرت من با این وضعیت متابولیسمم کی میتونم عدد ۶۵راببینم‌عایا

متابولیسمت چه جوریه خوو😄

اگه بالاس که کمتر از ۲ ماه.....

اگه مث من لاک پشتی هس، که نزدیکای ۳ ماه طول میکشه..

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
من فتیر خوردم زدم نان شیرمال ۲۰۰ کالری شد😋با چای شامم میخام بگم شوهرم جیگر کباب کنه بخوریم جات خالی ...

نوش جونتتتتت👍👌👌

🙂گروه بنفش😊وزن فعلی۷۸😊۷۶.۵۵۰😍هدف اول۷۵🔒هدف دوم۷۰🔒هدف آخر۶۵🔒🙃🙃🙃من میتونم به هدفام برسم و یک مادر خوشتیپ باشم🥰از ۹۴رسیدم به ۸۰ پس کمترم میشممممم
بنظرم باید ببینیتو قانون و دادگاه ها چ خبره وگرنه کسی ب احکام علما گوش نمیده

تاپیک میزنم صدات میکنم.. اینجا نمیشه توضیح بدم.. میترسم اینجا را بترکونن🙄

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
2740
نوش جونتتتتت👍👌👌

فدات❤

متابولیسمت چه جوریه خوو😄 اگه بالاس که کمتر از ۲ ماه..... اگه مث من لاک پشتی هس، که نز ...

بالا نیس ک 😤😤از اول ابان تاحالا رسیدم ب این وزن😑😑دروغ نگم بهت اونقدررررررر سفت و سخت هم نگرفتما شیطونی هم داشتم بلاخره 

تاپیک میزنم صدات میکنم.. اینجا نمیشه توضیح بدم.. میترسم اینجا را بترکونن🙄

باشه🙌

خوش اندامی داره مزه میده🙄گاهی فکرمیکنم ب ۶۰هم برسم خوبه ها🥰🥰هرچند شوهرم الانم میگ بسه منم میگم باوشه الکی😎😎

2706