2752
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805814 بازدید | 290067 پست
سلام میخوام عضو بشم چیزایی که تو پروفایلتون بود رو خوندم درمورد رژیم فقط الان نمیدونم برای عضویت بای ...

عزیزم فرمول رژیمت رو حساب کن و شروع کن هر شب هم اینجا گزارش غذا و ورزشت رو بگو همینکه رژیم بگیری و اینجا باشی عضوی 

تاپیک وزن هر یکشنبه و تاپیک سایز دهم هر ماه باز میشه 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
سلام الهه جون😍😍 من ایشون رو نمیشناسم نمیدونم😅

سلام عزیزم 😘😘❤️ 

ممنون دوستمه واز بچه های تاپیکه دیشب بهم پیام داد امروز دیدم قطع دسترسیه ☹️ اخه ادم بی حاشیه ایه 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام دوستان اینم عکس کیک بسیارخوشمزه شد به همه توصیه میکنم حتما درست کنین 

چه خوب شد 😍👌 نوش جون

عزیزم من دیروز دیدم تو قالب پلاستیکی تو قابلمه گذاشته بودی اینطوری در میاد؟خوب میشه؟میشه یادم بدی؟

قالب فلزی بود.زیرقابلمه یک آجر گذاشتم داغ شد قابلمه گذاشتم ۱۰ دقیقه داغ که شد موادریختم توقالب گذاشتم توقابلمه زمانش رو نمیدونم عزیزم 

من باوری به کمال گرایی افراطی ندارم  به تاپیک «من خودم رادوست دارم»@بانوآرتمیس سربزنید
2731
سلام عزیزم قربونت  خب با همین مواد کالریتو پر کن دیگه وعده هات رو هم بیشتر کن مثلا بجای پنج وع ...

ممنون عزیز دلمی 😚😚

سلام بر حاااااکم بزرگ😍😍😍😍ارادتمند😎😎😎😎

از حاکم بزرگ میتی کومان به داداش کایکو سلام داداش قوربانت 

🤚🏼😎 

سلاااااااام دوستای خوشگل  خوش هیکلم خوبید؟ چه خبرا؟ با قرنطینه چه می کنید؟

دوره جدید شروع شده؟

@بامدادخمار    

@مامانجوجوبودم    

@kiarash_mami    

لاغری با تاپیک بامداد خمار💪  📌گروه نارنجی📌   وزن شروع: 80.   🎯هدف اول ۷۸  👈👈هدف دوم ۷۵ 😍🤲  👈 هدف سوم ۷۲ 👈👈هدف چهارم ۶8 😍😍     
دختره دیگه عشقم😂😂 البته مامانم خیلی دوس داشت پسر میشد امید داره هنوز میگه هیچی نخر بریم سونوگرافی ...

اخیی به سلامتی....😍😍😍😍

هر جی خیره گلم..

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
من گربه و روباه و مادر و بچه دیدم

من

سگ ، روباه و مادر و بچه دیدم😊😊

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
تو چند ماه از ۹۶ شدی ۷۴ گلم؟

من از وسطاي مهر ماه رژيمم 

٦ ماه تقريبا طول كشيد

🎊لاغري با تاپيك بامداد خمارعزيزم🎊 💚گروه سبز   وزن اوليه (٩٦.٤٠٠) وزن فعلي (٧٢.٢٠٠) وزن هدف (٦٨)💚               قد (١٧٠)  شروع رژيم از مهر ٩٨ من ميتونم بزودي به هدفم برسم همونطور كه تا الان با كمك دوستاي خوبم و بامدادخمار عزيزم(الهه جونم) تونستم از اين به بعدم ميتونم 💞👗👗👗👗👗👗👗🥗🥗🥦🥦🥗💚❤️💞ممنونم از الهه جونم و دوستاي خوبم💞❤️😘😘
آفرین عشقم اول ب ارادت، دوم ب سایز کم کردنت ایشالا روزی هممون سایز ۳۶😂😂😂

مرسي فداتشم❤️❤️❤️

ايشالااااااا😂😂😂😂😂😂

🎊لاغري با تاپيك بامداد خمارعزيزم🎊 💚گروه سبز   وزن اوليه (٩٦.٤٠٠) وزن فعلي (٧٢.٢٠٠) وزن هدف (٦٨)💚               قد (١٧٠)  شروع رژيم از مهر ٩٨ من ميتونم بزودي به هدفم برسم همونطور كه تا الان با كمك دوستاي خوبم و بامدادخمار عزيزم(الهه جونم) تونستم از اين به بعدم ميتونم 💞👗👗👗👗👗👗👗🥗🥗🥦🥦🥗💚❤️💞ممنونم از الهه جونم و دوستاي خوبم💞❤️😘😘