2726
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804878 بازدید | 290067 پست

سلام دوستان اینم عکس کیک بسیارخوشمزه شد به همه توصیه میکنم حتما درست کنین 

من باوری به کمال گرایی افراطی ندارم  به تاپیک «من خودم رادوست دارم»@بانوآرتمیس سربزنید
منم سه سال پیش خریدم ۸۵ 🙌 راستی اون متنو انقققد زور زدم فقط اونجارو متوجه شدم ک نوشته بود تو ک لبا ...

😂😂😂😂

🙂گروه بنفش😊وزن فعلی۷۸😊۷۶.۵۵۰😍هدف اول۷۵🔒هدف دوم۷۰🔒هدف آخر۶۵🔒🙃🙃🙃من میتونم به هدفام برسم و یک مادر خوشتیپ باشم🥰از ۹۴رسیدم به ۸۰ پس کمترم میشممممم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گزارش#   صبحانه=خامه نصف ق+1 ق م عسل + نون 25 گرم ناهار= برنج دو کف گیر+60 گرم سینه مرغ+ 30 ...

چس مثقال نونت منو کشت 😂😂

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
سلام گلم... باریکلا.. ۶ ساااااانت🤤👏👏👏👏👏👏 یه روز درمیون فرمدهی کار کن جانم.. تنها راهش هم ...

مرسی عزیزم 

چشم میرم تو کارفرم دهی

#کودک_همسری.به شدت مخالف ازدواج زیر 18 ساله م    با تنبیه بدنی کودکان مخالفم.مادری که بچه تو کتک میزنی زخم های جسمیش خوب میشه ولی هیچوقت زخمی که به روحش میزنی خوب نمیشه.                    لطفا کسی رو قضاوت نکنید  
2728
سلام دوستان اینم عکس کیک بسیارخوشمزه شد به همه توصیه میکنم حتما درست کنین 

عزیزم من دیروز دیدم تو قالب پلاستیکی تو قابلمه گذاشته بودی اینطوری در میاد؟خوب میشه؟میشه یادم بدی؟

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!
😂😂😂😂😂😂😂😂 منم اينجوري ام بدنم سايزش ٤٠ شده بازوهام اگه تنك باشه مدل استين لباسه ٤٢ عه😁😁😁 ...

آفرین عشقم اول ب ارادت، دوم ب سایز کم کردنت

ایشالا روزی هممون سایز ۳۶😂😂😂

به حکمتش دل بسپار 🌿
بچه ها من یه سوال دارم الهه جون شمام دیدی بی زحمت جواب بده.من شنیدم زیره سبز برا لاغری خوبه.زیره سیا ...

عزیزم همه ی این ها چه برای لاغری چه برای چاقی خیلی تاثیر نداره مثلا اینجوری نیست که اگه زیره سبز بخوری سه کیلو بیشتر لاغر بشی یا اگه زیره سیاه بخوری چهار کیلو چاق بشی اینا تا یه حد کمی تاثیر داره اگه برای نفخ میخوای همون زیره سیاه رو بخور چاق نمیشی نترس اگه دیدی اشتهاتو زیاد میکنه ( که فکر نکنم ) اخر شب قبل خواب بخور 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
داریم چاخ میشیم😰😰😰😰😰😰

😑🔫 

بترکی خب کم بخور دوباره رژیمو شروع کن بیجنبه

۸۴ بودم قبلا الانم فک کنم میشم ۸۶😐منتظرم ترازو ب دستم برسه

من ۶۷،، هم وزنم نیستیم ک😢😢😢من با مامان الیسا رقیب شدیم،،،،، بچه ها تو همین وزن هستن ببین کسی نیست اگ نبود بیا با هم اشکالی نداره هدف انگیزمون و وزن کم کردنه، میتونیم همو تگ کنیم🌹🌹

به حکمتش دل بسپار 🌿
@بامدادخمار     سلام الهه جان خوبی عزیزم خونواده خوبن  یه سوال دارم من بخاطر نفخ و ...

سلام عزیزم قربونت 

خب با همین مواد کالریتو پر کن دیگه وعده هات رو هم بیشتر کن مثلا بجای پنج وعده شش تا هفت وعده بخور روغن زیتون هم حتما بخور هم‌برای یبوست هم برای پوستت خوبه کالریتو هم پر میکنه 

اتفاقا اینمدلی بهتر کم میکنی 

من ۶۷،، هم وزنم نیستیم ک😢😢😢من با مامان الیسا رقیب شدیم،،،،، بچه ها تو همین وزن هستن ببین کسی نیست ...

عیب نداره عزیزم

اول ترازو ب دستم برسه خودمو وزن کنم

بعدش پیدا نشد رقیب میام با شما 

مهربون😍😘

/:     ‌
سلام عشقا خوشحالم پیداتون کردم

سلام عزیزم خوبی 😘

2706