2737
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805465 بازدید | 290067 پست
سلام منم میخوام کم کنم الان دو روزه رژیمم.وزنم 72و قدم 167.ورزشم فقط روزی نیم ساعت حلقه میزنم به نظر ...

سلام خوش اومدی امضای استارتر و بخون و شروع کن❤

سر یک ماه و نیم اگه بدون تقلب پیش بری ۶۵ میشی 

ورزشم بجای نیم ساعت دوم حلقه حرکتهای قدرتی برو

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!
سلام خوبی چ میکنی من ک ورزشم کردم دارم ناهار میپزم جات خالی کوکوسیب زمینی درستیدم🥰

سلام عشقم خوبم تو خوبي

منم ناهارو ريختم تو زودپز خوراك لوبيا چيتي گذاشتم

ميخوام پاشم حلقه بزنم يكم

با دختر عموم چت ميكردم انقدر عصبي ام همش يا مهمونيه يا مهمون دعوت كرده

اونوقت ماها همش رعايت ميكنيم به اميد اينكه زنجيرش قطع شه با ادماي مثل دختر عمويه من عمرا زنجيرش قطع شه

🎊لاغري با تاپيك بامداد خمارعزيزم🎊 💚گروه سبز   وزن اوليه (٩٦.٤٠٠) وزن فعلي (٧٢.٢٠٠) وزن هدف (٦٨)💚               قد (١٧٠)  شروع رژيم از مهر ٩٨ من ميتونم بزودي به هدفم برسم همونطور كه تا الان با كمك دوستاي خوبم و بامدادخمار عزيزم(الهه جونم) تونستم از اين به بعدم ميتونم 💞👗👗👗👗👗👗👗🥗🥗🥦🥦🥗💚❤️💞ممنونم از الهه جونم و دوستاي خوبم💞❤️😘😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام اگه حسابی رعایت کنی ، هفته ای ۱ کیلوو کم میکنی.. ۶ الی ۷ هفته ای میرسی به وزن هدفت....

مثلا چیکار کنم?کالری مجازو بخورم کم میشه.به نظرت حلقه خوبه

گر دستم رسد بر چرخ گردون.                                      از اوپرسم این چون است و آن چون.                          یکی را میدهی صد نازو نعمت.                                 یکی را نان جو الوده در خون💔

تست شخصیت شناسی

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4168030/اولین-چیزی-که-در-تصویر-میبینید-شخصیتتان-را-لو-میدهد 

@مامانجوجوبودم    

@sepiiiiiideh    

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
2728
وای خدا یعنی میشه منم سایز ۳۸بپوشم💃💃💃💃

اره عزيزم چرا كه نه به زودي ٣٨ ميشي

🎊لاغري با تاپيك بامداد خمارعزيزم🎊 💚گروه سبز   وزن اوليه (٩٦.٤٠٠) وزن فعلي (٧٢.٢٠٠) وزن هدف (٦٨)💚               قد (١٧٠)  شروع رژيم از مهر ٩٨ من ميتونم بزودي به هدفم برسم همونطور كه تا الان با كمك دوستاي خوبم و بامدادخمار عزيزم(الهه جونم) تونستم از اين به بعدم ميتونم 💞👗👗👗👗👗👗👗🥗🥗🥦🥦🥗💚❤️💞ممنونم از الهه جونم و دوستاي خوبم💞❤️😘😘
سلام عشقم خوبم تو خوبي منم ناهارو ريختم تو زودپز خوراك لوبيا چيتي گذاشتم ميخوام پاشم حلقه بزنم يكم ...

نوش جون 

دقیقا منم دوستام هرشب باغ و دورهمی😤😤هرچی میگم نکنید نرید انگار ن انگار بخدا من دوماهه فامیلام را ندیدم

مامانم اینارا ۱۰روزه ندیدم بعد اینا😑😑😑

🙂گروه بنفش😊وزن فعلی۷۸😊۷۶.۵۵۰😍هدف اول۷۵🔒هدف دوم۷۰🔒هدف آخر۶۵🔒🙃🙃🙃من میتونم به هدفام برسم و یک مادر خوشتیپ باشم🥰از ۹۴رسیدم به ۸۰ پس کمترم میشممممم
نه بد نیس.. اون اپ که قبلا بهت معرفی کردم خیلی خوبه اون میری؟ دراز بکش‌به پشت، حرکت دوچر ...

اها 

انگار دوچرخه ثابت رو میگی آره؟ 

کدوم اپ؟ 

الان فعلا دارم 30 روز تناسب رو میرم

سطح میانه 1

2740
نوش جون  دقیقا منم دوستام هرشب باغ و دورهمی😤😤هرچی میگم نکنید نرید انگار ن انگار بخدا من دوما ...

واقعا حرسم ميگيره 

گفت ما همش خونه ايم اونا هم همش خونه بودن دعوتشون كردم

گفتم اونايي كه گرفتن مثل شما فكر ميكردن ولي گرفتن

گفتم فكر ميكني ما دوست نداريم بريم من حتي خونه همسايمم كه هميشه خونه هم بوديم نميرم

واقعا حرسم ميگيره  گفت ما همش خونه ايم اونا هم همش خونه بودن دعوتشون كردم گفتم اونايي كه گرفت ...

😪😪😪😪فایده نداره ک ایناهم میگن ما میدونیم کرونا نداریم میگم خو اگ‌یکی ناقل باشه چی 😑😑میگن اره راست میگی

فرداش استوری میزارن دورهمی دوستانه و....🤧🤧فکرمیکنن خوب میکنن

🙂گروه بنفش😊وزن فعلی۷۸😊۷۶.۵۵۰😍هدف اول۷۵🔒هدف دوم۷۰🔒هدف آخر۶۵🔒🙃🙃🙃من میتونم به هدفام برسم و یک مادر خوشتیپ باشم🥰از ۹۴رسیدم به ۸۰ پس کمترم میشممممم
مثلا چیکار کنم?کالری مجازو بخورم کم میشه.به نظرت حلقه خوبه

دقیقا طبق قوانین پیش بری

مثلا:

اندازه کالاری مجازت، چیزای سالم بخوری

تنقلات و هله هوله نخوری

ورزش و فعالیت داشته باشی

اب ۸ لیوان بخوری در طول شبانه روز

میوه و سبزیجات بخور

و خیلی چیزای دیگه

قبل هر ورزش بدنت را گرم کن با پیاده روی...

امضای استاتر را بخونی کامل توضیح داده...

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
سلام عزیزم❤❤در جواب پست بالات والا خوبم ولی انقققد بشور بساب میکنم از کت و کول میوفتم فقط نونو نمیکن ...

عین من به خدا کت نمونده برام ،تمام سبزیجات وسیفی جات رو انقد میسابم که نگو😒😒

وزن شروع ۸۶.  وزن فعلی. ۶۴/۵    هدف ۶۰                   
عزيزم امضاي استارتر و توضيحاتو بخون قشنگ سوال داشتي از بچه ها بپرس

باشه حتما ممنون 

گروه نارنجی  🧡  وزن اولیه: 66  🧡  وزن هدف: 52                                                اقایون درخواست دوستی ندن سنگین ترن✌👍
اها  انگار دوچرخه ثابت رو میگی آره؟  کدوم اپ؟  الان فعلا دارم 30 روز تناسب رو میرم ...

اره همون دوچرخه ثابت به صورت خوابیده هس

این اپ را میگم. ورزش های مخصوص پا داره.. عالیههه

2706