2737
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804981 بازدید | 290067 پست
عکس شیرینی رو نزاشتم بس ک بدشکل شد 😄😄 همون خمیرشو میگم با اون مقدار روغن اصلا حالت خمیری نداشت

سپیده باید دوبار از چرخ گوشت رد میکردی بعدم ۲۴ ساعت استراحت میدادی

ولی اخرش با روغن جامد یه چیز دیگه ای میشه

منم با کره درستیدم مزه اش خوب شد ولی وقتی تو فر انگار میخواست وا بره 😄

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سلام بچه ها

امروز اومدم وزن کنم پری شدم😑اصلا موقعش نبود

منم وزن نکردم سایزامو گرفتم

@sepiiiiiideh    

@سمیه1396    

@مامانجوجوبودم    

بچه ها جهت انگیزه سایزهای وزن ۸۸ ام رو ببینید

انگیزه#  

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲
سلام بچه ها امروز اومدم وزن کنم پری شدم😑اصلا موقعش نبود منم وزن نکردم سایزامو گرفتم @sepiiiiiid ...

عالی هستی گلم انشالله روز به روز بهتر و موفق تر😍

من ترازو ندارم،سفارش دادم هنوز به دستم نرسیده😕😕😕

ولی دیشب برای کاری رفته بودم داروخانه کشیدم خودمو ۷۶ بودم نمیدونم دیگه چند واقعی ام😔😔😔

#معجزه توراهه من مطمئنم❤️                                             گروه نارنجی🧡وزن اولم 75😰 وزن هدفم60🥰
سلام دوستم خوبی؟امروز فست نبودی؟من ۸۰۰ تا خوردم‌تو شیردهی هستم ورطشم‌نداشتم.صب وزن کشی داریم یادت نر ...

سلام عزیزم خداراشکر

چرا دیشب خواستم گزارش بدم نتمون قطع شده یود

کالریم شد۶۹۰

صبحانه.۱کف نان وپنیر وروغن زیتون وخرما

میان.اب کرفس خرما

ناهار.تخی وسیب زمینی ابپزویه کوچولو پنیر وکلی سالاد

میان.هویج وخیارونصف پرتقال

شام.سالادوکنجد وباقلا

ورزش هم داشتم

برا وزن کشی هم ذوق دارم😊☺😉

گروه قرمزشروع از1 دی باتاپیک بامدادخمار وزن شروع90 هدف60.    89.300»»»
2738
سپیده باید دوبار از چرخ گوشت رد میکردی بعدم ۲۴ ساعت استراحت میدادی ولی اخرش با روغن جامد یه چیز دیگ ...

وااای چقد پیداس که خوشمزه ن عاقاااا😍😋😋😋😋

چه خبره همه شیرینی نخودچی درست میکنن؟؟

آسونه مهدیه؟؟منم درست کنم☹

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒

سلام برهمه صبح روز بارونیتون بخیررر

وزن#   هفته قبل:۷۳.۷۰۰

وزن الان:۷۳.۲۰۰

نیم کیلو کم کردم ولی خیلی خوشحالم چون کیک خامه ای و شیرینی خورده بودم منتظر یه افزایش توپ بود ک خداراشکرررررر اینجوری شد 

@ati_hami      

@kiarash_mami      

🙂گروه بنفش😊وزن فعلی۷۸😊۷۶.۵۵۰😍هدف اول۷۵🔒هدف دوم۷۰🔒هدف آخر۶۵🔒🙃🙃🙃من میتونم به هدفام برسم و یک مادر خوشتیپ باشم🥰از ۹۴رسیدم به ۸۰ پس کمترم میشممممم
2706