2733
2739
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805142 بازدید | 290067 پست
فدات بشم عزیزم😍رنگی بیشتر میاد یا مشکی؟مینا تازه کشف کردم دماغم چقد زشته😑میخام برم یواش یواش تو کا ...

زیبااا رنگ‌موت را مشکیییی کردیی...

تیره هم بهت میاد..😍😍😍 اینم یه تنوع هس، خوبههه...

امااا رنگی صورت را بازمیکنههه فقط  با رنگ روشن همیشه باید ارایش داشته باشیمم...

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
سمیه و نگار چرا نظر ندادین در موردم پس🙁🙁🙁

اتفاقا خواستم بگم..چرا کسی نطر نداد.هااااان

منم عکس عروسی ک رفته بودیم رو نمیذارم😕😤

مطالب مهم💚خودم گروه سبززز💚وزن شروع ۸۰💚وزن الان۶۰💚قرررررربون بامدادخمارررر(الهه جونمممم)❤❤❤و همه دوستان تاپیک🙏❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زیبااا رنگ‌موت را مشکیییی کردیی... تیره هم بهت میاد..😍😍😍 اینم یه تنوع هس، خوبههه... امااا رن ...

قربونت برم😆😍اره مشکی کردم.....رنگ روشن سنو بالا نشون میده منم ک ماشالا بشکه🙁🙁🙁🙁دیگه بدتر

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!
2731
فدای تو عزیزم.حتما ب حرفات فکر میکنم.چون خیلی تاثیر گدار بود🤗🤗🤗🤗

فداتشم.انشاالله همه چی درست میشه.

‌وقتی دوتا بچه مثل دسته گل بدنیا آوردی و داری تربیت میکنی و مسیولیت به این سنگینی گردنته و حتما خدا دیده تواناییشو داشتی که بهت نعمتایه به این بزرگی داده. پس صددرصدم تواناییشو داده که با توکل به خودش خودت بتونی زندگیتو درست و کنی و روزای خوشو برگردونی عزیزم.

گروه نارنجی❤وزن اولیه:۷۳.۸۰۰❤وزن جدید:۷۰/۷۵۰❤ وزن هدف:۵۰.🏆❤هدف اول:۶۸❤هدف دوم:۶۳❤هدف سوم:۵۸❤هدف چهارم:۵۵❤هدف پنجم:۵۲❤هدف طلایی:۵۰❤گروه بامدادخمار❤❤❤❤❤

قبل از اینکه بری دندان پزشکی دو حبه سیر بخور 😋

انتقام پولی که بهشون میدی رو میتونی بگیری😂😂😂😂

😂 

میگن 95% زشتا گوشیو با دست راست میگیرن

دیگه دیره،دیگه دیرهههه

دل اسیره 😜😜

تلاش نکنین، دیگه شما زشتین دیگه😂😂

😂 

😂 مامانم میگه پسرم همینجوری که نشستی پا اینترنت

این تخم مرغارم بزار زیرت جوجه شن…😑

احساس مسئولیت که نداری

حداقل حس پدری رو تجربه کن !😐😂😂😂😂😂😂

😂 

😅‏دروس ارائه شده برای آمادگی در محرم:

باشگاه بدنسازی اجباری 3 واحد

تیپ مشکی اختیاری 1 واحد

نقشه خوانی نذری یاب اجباری 4 واحد

استقامت در صف اجباری 4 واحد

بومی سازی افزایش توان یخچال اجباری 1 واحد

آرایش پوست و مو اجباری 2 واحد

خودرو نویسی (طنز یا مرثیه) اختیاری 2 واحد😆😜😅

😂 

مورد داشتیم رفته امتحان رانندگی بده

افسر پرسیده: آینه کجاست ؟

گفته: تو کیفمه ... بدمش ؟😳

میگن افسره استعفاشو نوشته ✍

رفته کویر ساربان شده  😂

ای ساربان آهسته ران آرام جانم میرووود😆😂

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

😂

‏یه عطسه کردم، سریع رفتم قرص خوردم، سوپ درست کردم،

آب نمک قرقره کردم، وقتی داشتم آب‌جوش میخوردم ویروس اومد بیرون گفت

چته وحشی رفتم نکش خودتو 😏😒😂

😂

وزن شروع ۸۶.  وزن فعلی. ۶۴/۵    هدف ۶۰                   
اتفاقا خواستم بگم..چرا کسی نطر نداد.هااااان منم عکس عروسی ک رفته بودیم رو نمیذارم😕😤

نه من داشتم‌مینوشتممم... 😰

بزااال عکسس

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
اتفاقا خواستم بگم..چرا کسی نطر نداد.هااااان منم عکس عروسی ک رفته بودیم رو نمیذارم😕😤

برا من بزار منم خودم فقد نظر بدم خوشگل خانوم😍😍

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!
2740
اینجوری نگو که از فردا مرم تو کار برنج 😁😁😁 باشه از این به بعد یکی دو سه بار در هفته برنج میخورم& ...

🤣🤣🤣🤣

من هفته ای بک بار یا دوبار برنج میخورم.اونم فقط ۴ الی ۵ ق غ خوری

مطالب مهم💚خودم گروه سبززز💚وزن شروع ۸۰💚وزن الان۶۰💚قرررررربون بامدادخمارررر(الهه جونمممم)❤❤❤و همه دوستان تاپیک🙏❤
قبل از اینکه بری دندان پزشکی دو حبه سیر بخور 😋 انتقام پولی که بهشون میدی رو میتونی بگیری😂😂 ...

هستی ترکیدم 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

فداتشم.انشاالله همه چی درست میشه. ‌وقتی دوتا بچه مثل دسته گل بدنیا آوردی و داری تربیت میکنی و مسیول ...

فدای تو دوست خوبم😍😍😍😍😍

خیلی خیلی ازت ممنونم گلم😗😗😗😗😗

2706