2737
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805041 بازدید | 290067 پست

نماز روزه هاتون قبول درگاه حق ،از دعاتون بی نصیب نزارید مارو

افطار آبجوش وآبلیمو☕

یک ساعت دیگه نون وپنیر وسبزی+شیرچایی وخرما میخورم حدود ۳۰۰کالری

آخرشب هم گوجه سبز میخورم

وزن شروع ۸۶.  وزن فعلی. ۶۴/۵    هدف ۶۰                   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همچنین شما😊 نی نی ندارین؟

چرا عزیزم.دو تا

نفس و علی.عری ۶ سال و نیم مدرسه میره.امسال کلاس اول بود.نفس هم دوسالشه

مطالب مهم💚خودم گروه سبززز💚وزن شروع ۸۰💚وزن الان۶۰💚قرررررربون بامدادخمارررر(الهه جونمممم)❤❤❤و همه دوستان تاپیک🙏❤
2731
برنامه نیست عکسه الان خامشو برات میفرستم،بعد با برنامه لاین کمرا داخلشو پرمیکنم😊😊

نفهمیدم اصلن بو خودااا

مطالب مهم💚خودم گروه سبززز💚وزن شروع ۸۰💚وزن الان۶۰💚قرررررربون بامدادخمارررر(الهه جونمممم)❤❤❤و همه دوستان تاپیک🙏❤
بسیار زیبا گفتی  افرین اگه همه همین طور به زندگی نگاه کنیم زندگیمون شیرین تر میشه باعث میشه مش ...

واقعا هم همینه

من خودم این حرفارو وقتی میرفتم کلاسای مشاوره برای درست شدن زندگیم یاد گرفتمو بهش رسیدم

حتی یادمه که مشاورمون تو کلاس میگفت که یاد بگیریم ما همه آدمیم با حق انتخاب یعنی وقتی از همسرمون میپرسیم میشه پنجره رو باز کنی؟ 

انتظار شنیدن جواب نه رو داشته باش چون اون آدمی که جلوته میتونه هم نه رو انتخاب کنه هم آره رو. 

یا مثلا میگفت یاد بگیرید از کسی توقع نداشته باشید چون توقع داشتن از ریشه اشتباهه و وقتی توقعتون برآورده نمیشه باعث ایجاد کینه و ناراحتی توی شما میشه و به خودتون آسیب میزنه نه به اون طرف. 

سلام خوشگلا😍😍وای من چقد خوشبختم😍خدایا شکرت بچه ها امروز جواب رادیولوژی وام ار ای واینا رو همشو ب ...

خب خداروشکر عزیزم.من همیشه ب فکرت بودم ب خدا

ایشالله ک همیشه تنش سالم باشه و کنار هم خوشبخت باشین😍😍😍

2738
خب خداروشکر عزیزم.من همیشه ب فکرت بودم ب خدا ایشالله ک همیشه تنش سالم باشه و کنار هم خوشبخت باشین😍 ...

قربونتت بشم ایشالله خوشبختی وسعادت نصیب همه بشه🌷🌷🌷

تیکر خونه دار شدنمه😍بایاری خداوند مهربان😍
باورت نمیشه ماعده جون ما یه مدت بود همش دعوا داشتیم این اتفاق باعث شد به خودمون بیایم😄الان از شریعت ...

سارو جون خیلی خوشحالم واست

خدا صدای همه رو دیشب شنیده.خدایا شکرت

مال من اینه،خداییش دقیقه وتاحالاخوب بوده

عزیزم تازه ۴۵تومن دادی بهش؟یا قبلا؟؟؟حداقل و حداکثر وزن کشیش چنده؟

یه صلوات برام بفرستین لطفا😘ب نیت اینکه خداحاجتموبده😘😍امیدوارم هرچی ازخدا میخواین بگیرین❤
ای جون دلم خدا حفظشون کنه پس سختیای بچه داری رو رد کردی فکر میکردم نی نی نداری🙂

فدای تو عزیزم.اره بابا اونم خیلی..من خواهرام ازم دور بودن و مادرم هم فوت کردن.بیشتر تنهایی بزرگشون کردن.ولی عاشقشونم.😍😍😍

راستی من سر دوتابچم کتاب ریحانه بهشتی رو خوندم و ب تمام کاراش عمل کردم.باورت نمیشه هیجکسی نمیفهمید ک من تازه بچه ب دنیا اوردم.خیلی بچه رو صبور میکنه.بعت توصیه میکنم حتما بخونیش و کارهاشو انجام بدی

امیدوارم ب سلامتی زایمان کنی گلم

2706