2737
2739
پس چرا دیگ هیچ تاپیکی نزده تااا الان ک 1403 شده😧

منم ی کاربری برای سال نو و چهار دارم بعد سال نه و هفت دیگه تاپیک نزدم باهاش

نترس که با دیگری خو کند او با تو چه کرد که با اون کند🙂
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من تاپیک های @دلبر_اما_وحشی   رو دوست دارم

سلام

اشتباه تگ کردین.

آندرلاین _ ندارن.

⬇️

دلبراماوحشی

🟩 🟩  هرکسی به روش خودش خدا رو درک می کنه راه های رسیدن به خدا برای هرکس فرق می کنه. در مورد دیگران قضاوت نکنید، تا خودتان مورد قضاوت قرار نگیرید. دیگران را محکوم نکنید، تا خدا نیز شما را محکوم نکند. دیگران را ببخشایید تا خودتان نیز بخشوده شوید. انجیل لوقا باب ۶ آیه ۳۷ 🦋🦋🦋 درخواست دوستی رد می کنم.
2742
منم ی کاربری برای سال نو و چهار دارم بعد سال نه و هفت دیگه تاپیک نزدم باهاش

ووای پس اینجوریه

همیشه فکر میکردم خدایی نکرده میمیرن اینقدر روزم خراب میشد

لطفا تا داری میخونی واسه کنکورم دعا کن(فرهنگیان شیراز) ایشالا شماهم ب هرچی میخواین برسین قربونتون بشم ک دعا میکنید 🥲❤
2740
گلبوته__خانوم خیلی دنبالشم💔

سلام

آخرین تاپیکشون مال سال ۱۳۹۹ هست.

@گلبوته__خانوم    

🟩 🟩  هرکسی به روش خودش خدا رو درک می کنه راه های رسیدن به خدا برای هرکس فرق می کنه. در مورد دیگران قضاوت نکنید، تا خودتان مورد قضاوت قرار نگیرید. دیگران را محکوم نکنید، تا خدا نیز شما را محکوم نکند. دیگران را ببخشایید تا خودتان نیز بخشوده شوید. انجیل لوقا باب ۶ آیه ۳۷ 🦋🦋🦋 درخواست دوستی رد می کنم.
اره حیف هرکجا هست خدا نگهدارش باشه و سالم

💚💚💚

2706