2733
2734

من ۱۹ سالمه الان سه ساله یه سرفه های خشکی دارم که اینمدلیه که بدون هیچ دلیل خاصی یهو ظاهر میشن و دو سه ماه منو اذیت میکنن شدیددد تا برم دکتر داروی ضد سرفه و آنتی بیوتیک بگیرم تا برن و دوباره یکی دو ماه بعد همین قضیس

خسته شدم دیگه آلرژیم مطمئنم نیست چون داروی ضد آلرژیم هیچ تاثیری روش نداره و هرچی تو اون یکی دو ماه که اوکیم بعدش هم میخورم ولی یهو شروع میشه

اولین بار که این بیماری برام پیش اومد دکتر گفت برونشیت بوده ولی دفعات بعدی فقط پیش یه دکتر عمومی رفتم و با آنتی بیوتیک و اینا بهتر شد کسی اینجوری بوده ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اولین بار پیش متخصص رفتم گفت برونشیته ولی خب برومشیت چرا هی برمیگرده چرا خوب نمیشه 🥲

حهمه برو پیش،همون چند سالی،هست متاسفانه به خاطر آلودگی های هوا و مواد که توی هوا هست بیماری جدیدی هست که ریه درگیر میکنه اسمی روش نزاشتن میگن بیماری خود ایمنی هست و اذیت کنندست انشاله مورد شما اون نیست

وای منم دوسه ماه سرفه میکردم اصلا خوب نمیشدم 

بعد شربت دیفن هیدرامین گرفتم خوردم خوب شدم

الان یکماه داداشم سرفه میکنه هرچی شربت میخوره خوب نمیشه

نمیدونم ویروس هست چی هست خیلیا اینجور شدن 

چندتا از دوستامم شدن  

وای منم دوسه ماه سرفه میکردم اصلا خوب نمیشدم  بعد شربت دیفن هیدرامین گرفتم خوردم خوب شدم الان ...

کاش حداقل بعد از دو سه ماه خوب میشدد این انگار فقط یه ماه به من استراحت میده بعد دوباره شروع میکنه