2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804929 بازدید | 290067 پست
عکس سمت راست شروع مجدد از۱۵فروردین هست،قبل عید هم همین سایزام بود فکرکنم برج ۱۰بود  عکس سمت چپ ...

هستی جون واقعا آفرین😙😙

این ی برنامه ای ک سایزتون رو از اول زدین؟اسمش چیه

مطالب مهم💚خودم گروه سبززز💚وزن شروع ۸۰💚وزن الان۶۰💚قرررررربون بامدادخمارررر(الهه جونمممم)❤❤❤و همه دوستان تاپیک🙏❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پس سنتی به چی میگن؟ 😒😒😒😒😒 میخوای برات سنتیو توضیح بدم؟ 🤣🤣🤣

😂😂😂😂😂اخه قبلش ما بیشتر آشنا شدیم در حد دو سه تا دورهمی با دوستان..بعد ب خانواده هامون گفتیم

واسه این گفتم ک ن

مطالب مهم💚خودم گروه سبززز💚وزن شروع ۸۰💚وزن الان۶۰💚قرررررربون بامدادخمارررر(الهه جونمممم)❤❤❤و همه دوستان تاپیک🙏❤
با سنتون مشکلی نداره شوهرت ینی تاحالا به روت نیاورده؟؟؟ البته ناراحت نشی همینطوری میپرسم🌹🌹🌹

ن اصلن..از اولش هم میدونست من ۶۸ هستم

بعد من تو هر سنی ک هستم همیشه کمتر بهم نشون میده و هیچ وقت هم بهش فکر نکرده خب

بیچاره اون بیشتر بهش میخوره ک ۳۰سالش باشه تا من

الان ۸ سال از ازدواجمون میگذره ولی ب مشکلی نداشتیم ب حز مشکلات مالی و عادی شدن زندگی ک واسه همه اتفاق میفته

الان خواهر شوهرم۷۶ هست و دوتابچه داره ولی همیشه عکس میندازیم اصلن نشون نمیده ک من از اون بزرگتر هستم😉😉😉😉😊😊😊😊😊

2731
بازم میشه سنتی😂😂😂😂😂 غیر سنتی میشه من که 2 سال با شوهرم دوست بودم🤣🤣🤣🤣

اخی عزیزم خوشبخت بشین

ن ما دوست نبودیم فقط دو سه بار باهم اونم با دوستان رفتیم درکه و دربند

وااااای یادش بخیر😍😍😍

2738
هستی جون واقعا آفرین😙😙 این ی برنامه ای ک سایزتون رو از اول زدین؟اسمش چیه

برنامه نیست عکسه الان خامشو برات میفرستم،بعد با برنامه لاین کمرا داخلشو پرمیکنم😊😊

وزن شروع ۸۶.  وزن فعلی. ۶۴/۵    هدف ۶۰                   

سلام خوشگلا😍😍وای من چقد خوشبختم😍خدایا شکرت

بچه ها امروز جواب رادیولوژی وام ار ای واینا رو همشو بردیم دکتر گفت پلیپ نیست ،سنگ کیسه صفراست خدارو شکر بعدشم قرص داد تا یه دوره بخوره بعد عمل کنه

عاشقتونم بخدا مرسی از همتون قربون خدا برم که صدای همه رو میشنوه ایشالبه شماهام هر چی از خدا میخواین بهتون بده💙💙💙💖💖💖💖💖🌷🌷🌷🌷🌷🌷

تیکر خونه دار شدنمه😍بایاری خداوند مهربان😍
سلام خوشگلا😍😍وای من چقد خوشبختم😍خدایا شکرت بچه ها امروز جواب رادیولوژی وام ار ای واینا رو همشو ب ...

سلام سارا جون

دیدیییییییی بیخودی نگران بودی

چقدر بهت گفتیم امقدر جنبه بدشو فکر نکن

انشالله که با دارو حل میشه و اصلا کارشون به عمل نمیکشه

سلام سارا جون دیدیییییییی بیخودی نگران بودی چقدر بهت گفتیم امقدر جنبه بدشو فکر نکن انشالله که با ...

ایشالله😍ایشالله خدا به همه سلامتی بده😘

تیکر خونه دار شدنمه😍بایاری خداوند مهربان😍
ن اصلن..از اولش هم میدونست من ۶۸ هستم بعد من تو هر سنی ک هستم همیشه کمتر بهم نشون میده و هیچ وقت هم ...

موفق و خوشبخت باشی عزیزم😘😘🌹🌹🌹

بعضیا یه جووووری رنگ عوض میکنن ، که بخاطر نقض قانون کپی رایت ،آفتاب پرست ازشون شکایت میکنه!!😏😏😏
2706