2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805071 بازدید | 290067 پست
مثلن من نان لواش دو کف دست میشه.با ی قوطی کبریت پنیر البته کمتر.چای با ی دونه خرما

اگه ترازو دیجیتال باشه عالیه،دیگه همه چیو به گرم وارد میکنی دقیقتره

وزن شروع ۸۶.  وزن فعلی. ۶۴/۵    هدف ۶۰                   
سلام چیطوری مامان توپولو😍😍😍نی نی چطوره؟ عسک بزال دوس دالم😳😳😳

ممنون عزیزم😍خوبیم هردو

ایشالا فردا😁

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من زیاد شمارو اینورا ندیدم مشکوک میزنی 🤔🤔🤔شاید وقیحی.😂😂😂😂 بزار همه اومدن فردا میزارم😛😛😛

مریم جون همه تقریبا رفتن ایناییم که اینجان عضو جدیدن😊البته نگار جون وبقیه هستن کماکان ماری جونم هست فک کنم زود خوابیده امروز

تیکر خونه دار شدنمه😍بایاری خداوند مهربان😍
2728
خب خب حالا من بگم این بلغور گندم که شما میگین جنوبیا بهش میگن گِبِنه طرز تهیش اول بلغور رو حرارت ...

چه جالب باید خوشمزه باشه

مطالب مهم💚خودم گروه سبززز💚وزن شروع ۸۰💚وزن الان۶۰💚قرررررربون بامدادخمارررر(الهه جونمممم)❤❤❤و همه دوستان تاپیک🙏❤
ما تبریزی ها میگیم خشیل شما کجایی هستی عزیزم؟؟؟؟

خخخخخ شوهرم منم ترکه..هر وقت برنجم ی خورده بددر میاد میگه شده مثه خشیل

مطالب مهم💚خودم گروه سبززز💚وزن شروع ۸۰💚وزن الان۶۰💚قرررررربون بامدادخمارررر(الهه جونمممم)❤❤❤و همه دوستان تاپیک🙏❤
عزیزم اگه اشکال نداره بگو قدت چنده؟منم80کیلوام تازه میخام شروع کنم قدم155

ن عزیزم چه اشکالی

منم قدم ۱۵۵هست وقتی ک خیلیا بهم گفتن چااااااق شدی رفتم رو ترازو ۸۰بودم🤤🤤🤤🤤🤤🤤🤤😭😭😭😭😭😭😭😱😱😱😱😱یعنی عمق فاجعس با این قد ۸۰باشی.این شد ک تصمیم گرفتم فکری ب حال خودمو سلامتیم کنم.قبلن۴۸کیلو بودم.ازدواج کردم ۵۵ شدم.ولی بعد از دوبار زایمان پرخوری.....

ارادتو قوی کن و سعی کن طبق بچه ها پیش بری.کالری مجازتو درست استفاده کن

2740
اگه ترازو دیجیتال باشه عالیه،دیگه همه چیو به گرم وارد میکنی دقیقتره

اره ب خدا خسته شدم از بس همه چیو تقریبی زدم.حتما این هفته میخرم

سلام صبح همگی بخیر🌹🌹🌹

کالری سحریم شد۳۱۰تا،بلغورگندم هم واقعا خوشمزه شد 😋😋😋اصلا فکرشو نمیکردم

من یکم روغن ریختم پیازچه رو توش سرخ کردم گوجه نگینی ریختم‌وتفت دادم،بعد زردچوبه نمک وفلفل ریختم😊😊بلغور اضافه کردم یه استکان آب مرغ هم ریختم روش کذاشتم به جوش بیاد بعد زیرشو کم کردم گذاشتم قشنگ دم بکشه😍😍😍

راسی بچه ها من دیروز نتونستم وزن کنم خونه خواهرم بودم وبه ترازو دسترسی نداشتم😕😕

امروز خودمو وزن کردم 😍هفته پیش۶۹.۹بودم،امروز باوجود یبوست شدید😷😷😷۶۹بودم،

فعلا امضامو تغییر نمیدم انشالله یکشنبه آینده به هدف اولم میرسم اونوقت تغییرش میدم😍😍😍😍😍

@marri__21   افطار کنی درست میشه عزیزم،منم بچم دیوونم کرده ماه رمضونی با بچه ادم داغون میشه م ...

اره والا عصاب ادم خیلی خورد میشه منکه از امروز پریود شدم 😁😁😁تا چند روز راحتم

وزن شروع》89.حالا》۷۵.۸۰۰.برنامه 
@marri__21   عزیزم یادته یه نفر بودبلغور درست کرده بود نمیدونم کیه که تگش کنم😊،میخوام برای سح ...

گلم ارشیدا بود ک خودش جوابتو داده....ببشخید من دیشب یکن سرم شلوغ شد دیگه ان نشدم شرمنده❤❤

وزن شروع》89.حالا》۷۵.۸۰۰.برنامه