2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1806167 بازدید | 290067 پست
سلام عزیزم من گروهم عوض میشه گفتن باید به شما بگم تا بتونم گروه زرد بشم @sepiiiiiideh    ...

باشه عزیزم خوش اومدی به گروه زرد😘

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

@sepiiiiiideh    

گزارش#  

افطار نون تافتون پنیر سبزی گردو کالری۲۲۹

سحری سیب زمینی تخم مرغ۱۹۹کالری 

میانوعده خرماخیار سیب و سعی میکنم فقط سبزیجات باشه 

کالری مجاز۷۰۰

کالری مصرفی ۴۷۹ اما بین سحر تا افطار تا ۷۰۰ میرسونم 

ورزش سعی میکنم دراز نشست قدرتی کار کنم اگ تونستم ۲۰دقیفه پیاده روی

آب بیشتراز۸لیوان نشه کمتر نمیشه😉

🌹اللهم عجل لولیک الفرج🌹
سمیهههه فک کردم خودتی اینجوری شدم😨😨😨😨😨 😂😂😂😂😂😂😂

میشم به زودیی...  عجب شکم صافی داره ...

تف_به_چاقی#  

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
باشه عزیزم خوش اومدی به گروه زرد😘

عوض کنم پروفایلمو؟

گروه نارنجی1وزن شروع83   77/400-->76/100-->74/900-->74-->73/800--> 73/100-->72/500-->71/800 هدف اول70 هدف دوم65 هدف سوم60 هدف آخر 55(اگه بتونم)  شروع رژیم 1399/01/13 حتمامی تونم
مرسی 😘 پس الان دیگه ورزش کپل رو نمیرم چربی‌سوزی ران رو میرم با فرمدهی باس، ن سمیه من وق ...

خواهر جان ورزش کپل چیه؟

منم رون دارم در حد فیل 

الان یه چالش رفتم جوری پاهام میلرزه که نگو بعد ۲۷ دقیقه نامرد زده ۱۳۰ کالری سوزوندی

وزن فعلی ۷۵🔓....هدف اول ۶۹🔒....هدف دوم ۶۵🔒....هدف سوم🔒 ۶۲....هدف چهارم ۵۹.🔒.....هدف اخر۵۷🔒
سمیهههه فک کردم خودتی اینجوری شدم😨😨😨😨😨 😂😂😂😂😂😂😂

منممممممم😂😂😂😂.

گفتم سمیه اونهمه گفتیم تا عکس داد حالا از اندامش گذاشته😲😲😲😂😂

سرگروه آبی،،گروه ۲           وزن اولیه88🙈🙈وزن فعلی63،700😊😊وزن هدف60😍برای رسیدن به خواسته هات آرزو نکن، تلاش کن..
بچه ها جوون گزارشاتووون😎😎😎😎😎😎 @ایده   @pigili     @مامانه_سیدکوچولو &nb ...

سلام سپیده جون. توی نت یادداشت میکنم، یادم رفت. معذرت ببخشید عزیزم. این مال دیروز ۱ اردیبهشت هست.

رژیم امروز
صبحانه: کوکو سیب زمینی ۲ عدد: ۳۶۰ کالری
نان لواش ۶ کف دست: ۱۹۸ کالری
میان وعده قهوه تلخ : یک لیوان ۲ کالری
قند ۲ حبه: ۳۰کالری
ناهار لوبیا پلو: ۱۰ قاشق ۴۰۰ کالری
تخم مرغ آب پز: ۱ عدد ۸۰ کالری
نان لواش ۲ کف دست ۶۰ کالری
نان سنگک ۲ کف دست ۱۲۰ کالری
جمع کل: ۱۲۵۰ کالری
مجاز: ۱۲۰۰
ورزش: رقص متوسط ۱۱۰ کالری
ورزش قدرتی ۱۵ دقیقه ۱۰۵ کالری

«الحمدللَّه الذی جعلنا من المتمسّکین بولایة امیرالمؤمنین و الائمّة علیهم السّلام
قبوول باشه التماس دعا🙏🙏🙏 عالیهههههه گلم 👏👏👏👏👏👏👏👏 مولتی یادت نره عسلم💃💃💃💃

سپیده جون همون مولتی ک الهه جان گفتن باید بگیریم؟و هرروز روزی یک عدد باید بخوریم؟

💙💙💙💙💙💙گروه آبی 💙 💙💙💙💙💙(وزن شروع 95)(,وزن فعلی74)💞💞💕 سرگروه مهربونم آسنات99💓💕💞در حال حاضر برای مدتی تثبیت هستم‌
2706