2737
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805041 بازدید | 290067 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

طناب طنابه دیگه عشقم😂😂😂😂 با شلنگم میتونیم بزنیم.مهم اینه حرکت طناب زدنو داشته باشی😉😉😉😉😉

شلنگو خوب اومدی😆😆😆من با رژیم مشکلی ندارم فقط دور چشمام هاله قهوه ای شده..بعد مامانم اینا یک ماه سفر بودن هی بشون گفتم تپلی شدم لپ دراوردم و فلان.الان دو روز  دیگه میخوام برم شهر خودمون ببیننم بنده خداها فکر میکنن معتاد شدم😂😂😂 نمیدونم چ کنم😦

2731
یعنی ران ها جمع میشن؟؟؟؟ عکس طنابتو بزار😂

آره بابا من از66شدم 54.

من مدل طناب زدن میزنم چون سینه هام و با دست میگیرم لاغر اویزون نشه

وزن ابتدا رژیم👈۱۰۴ وزن اکنون👈۶۹وزن هدف👈۶۸
2740
به منم توجه کنید😭

گلم.صفحه اولو بخون.با اراده با ما شروع کن.هر روز گزارش بده.حضور داشته باش تا انگیزت کم نشه و بتونی تا آخر راه ادامه بدی.

گروه نارنجی❤وزن اولیه:۷۳.۸۰۰❤وزن جدید:۷۰/۷۵۰❤ وزن هدف:۵۰.🏆❤هدف اول:۶۸❤هدف دوم:۶۳❤هدف سوم:۵۸❤هدف چهارم:۵۵❤هدف پنجم:۵۲❤هدف طلایی:۵۰❤گروه بامدادخمار❤❤❤❤❤
آره بابا من از66شدم 54. من مدل طناب زدن میزنم چون سینه هام و با دست میگیرم لاغر اویزون نشه

وای چ خوووووب من تمااااام رو مخیم بزرگی ران پامه😤😤😤😤😤😤😤😤 باید برم تو کار طناب😂 فکر کنم منم باید سینه هام بگیرم که کوچیک نشن 😂😂

وای چ خوووووب من تمااااام رو مخیم بزرگی ران پامه😤😤😤😤😤😤😤😤 باید برم تو کار طناب😂 فکر کنم منم ...

😀😀😀 آره بگیرش دو دستیاااا

وزن ابتدا رژیم👈۱۰۴ وزن اکنون👈۶۹وزن هدف👈۶۸
2706