2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805816 بازدید | 290067 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

طناب طنابه دیگه عشقم😂😂😂😂 با شلنگم میتونیم بزنیم.مهم اینه حرکت طناب زدنو داشته باشی😉😉😉😉😉

شلنگو خوب اومدی😆😆😆من با رژیم مشکلی ندارم فقط دور چشمام هاله قهوه ای شده..بعد مامانم اینا یک ماه سفر بودن هی بشون گفتم تپلی شدم لپ دراوردم و فلان.الان دو روز  دیگه میخوام برم شهر خودمون ببیننم بنده خداها فکر میکنن معتاد شدم😂😂😂 نمیدونم چ کنم😦

2731
یعنی ران ها جمع میشن؟؟؟؟ عکس طنابتو بزار😂

آره بابا من از66شدم 54.

من مدل طناب زدن میزنم چون سینه هام و با دست میگیرم لاغر اویزون نشه

وزن ابتدا رژیم👈۱۰۴ وزن اکنون👈۶۹وزن هدف👈۶۸
به منم توجه کنید😭

گلم.صفحه اولو بخون.با اراده با ما شروع کن.هر روز گزارش بده.حضور داشته باش تا انگیزت کم نشه و بتونی تا آخر راه ادامه بدی.

گروه نارنجی❤وزن اولیه:۷۳.۸۰۰❤وزن جدید:۷۰/۷۵۰❤ وزن هدف:۵۰.🏆❤هدف اول:۶۸❤هدف دوم:۶۳❤هدف سوم:۵۸❤هدف چهارم:۵۵❤هدف پنجم:۵۲❤هدف طلایی:۵۰❤گروه بامدادخمار❤❤❤❤❤
آره بابا من از66شدم 54. من مدل طناب زدن میزنم چون سینه هام و با دست میگیرم لاغر اویزون نشه

وای چ خوووووب من تمااااام رو مخیم بزرگی ران پامه😤😤😤😤😤😤😤😤 باید برم تو کار طناب😂 فکر کنم منم باید سینه هام بگیرم که کوچیک نشن 😂😂

وای چ خوووووب من تمااااام رو مخیم بزرگی ران پامه😤😤😤😤😤😤😤😤 باید برم تو کار طناب😂 فکر کنم منم ...

😀😀😀 آره بگیرش دو دستیاااا

وزن ابتدا رژیم👈۱۰۴ وزن اکنون👈۶۹وزن هدف👈۶۸