2737
2739
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805537 بازدید | 290067 پست
درمجلس چهلم هستم تو مسجد وبه حلوا،فالوده،کیک،کلوچه مسقطی نه گفتم💪💪😍😍😍

کدوم شهرین عزیزم‌که توی مراسم ختم فالوده دادن

ما فقط حلوا وخرما‌‌ وچای

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خودتو وزن کردی گلم ؟ 

اره عزیزم

قبل مسافرتم ۷۷.۶۰۰‌بودم 

اونجا کالریمو مجاز میبستم‌گاهیم‌ انتحاری میزدم‌ 

ورزشم فقط روز اول ودوم داشتم بعدش دیگه نشد وفقط پیاده روی داشتم وقتی اومدم دیگه دل تودلم نبود که خودمو وزن‌کنم فکر میکردم‌رفتم رو رنج ۸۰‌دوباره ولی خودمو وزن‌کردم‌ دیدم‌ در کمال ناباوری ۷۷.۴۰۰‌چند بار هم وزن کردم همین‌بود

همین که اضافه نکردم‌ خداروشکر تواین‌۱۲ روز حداقل ثابت موندم

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲
2731
من تا الان ۱۴۰ کالری خوردم .۱ ساعت هم رقص شدید داشتم

چقدر کم خوردی عزیزم

بهتره بیشتر‌کالریت رو تا‌قبل از غروب بخوری‌

اینجوری‌کم‌بخوری بدنت حریص میشه‌ویهو‌ پرخوری‌عصبی‌میکنی‌ یا بدنت استپ‌میکنه‌از روی تجربه‌میگم‌ 😘

بچه ها یه سوال اگه با وزنه به دست پیاده روی کنم چربی سوزی بهتره؟ میگم یه وقت بازوهام عضله ای نشه د ...

عزیزم وزنه سریع عمل نمیکنه اول چربی هارو اب میکنه بعد شروع میکنه به عضله سازی 

نگران نباش 

ولی به مدت طولانی نزن واینکه یک ساعت قبل و بعدش چیزی نخور 

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم
2738

سیلااااام

💖سرگروه تثبیتی های قهرمان 💖 تاپیک قوانین تثبیت وزن💪 شروع رژیم: 1401/08/27 ✌ 💚عضو گروه سبز💚  قد:۱۷٠ وزن اولیه:۸۲.۳😓    81.4 » ۸٠.۸ » ۷۹.7 » 79.3 » 78.6 » 77.6 » 79 » 78.2» 76.8» 76.4 ۷۵.۹ » ۷۴.۹ » ۷۴.۶ »  71.9»۶۹.۹»  68.3 هدف نهایی🔥۶۵🔥😍  قهرمان زندگی خودم میشم 💪💪          💥۷۸🔓»💥۷۶🔓»74💥🔓»٧2💥🔓» 70💥🔓69💥🔓 68 💥🔒67 🔒66🔒 65🔒

من کار خونم الان تموم شدددد😧😧😧😧

از بعد صبحونه یکریز کار میکردم نهارم سرپایی خوردم تازه شوهرم کمک میکرد

ولی خونه رو تکوندماااااا

اتاق خودمون و بچه هارو عوض کردم 

برنجم و گذاشتم دم بکشه ماهی هم داره سرخ میشه

خودم ماهی خالی میخورم

💖سرگروه تثبیتی های قهرمان 💖 تاپیک قوانین تثبیت وزن💪 شروع رژیم: 1401/08/27 ✌ 💚عضو گروه سبز💚  قد:۱۷٠ وزن اولیه:۸۲.۳😓    81.4 » ۸٠.۸ » ۷۹.7 » 79.3 » 78.6 » 77.6 » 79 » 78.2» 76.8» 76.4 ۷۵.۹ » ۷۴.۹ » ۷۴.۶ »  71.9»۶۹.۹»  68.3 هدف نهایی🔥۶۵🔥😍  قهرمان زندگی خودم میشم 💪💪          💥۷۸🔓»💥۷۶🔓»74💥🔓»٧2💥🔓» 70💥🔓69💥🔓 68 💥🔒67 🔒66🔒 65🔒

مصرفی ۹۴۸ کالری

اره عزیزم قبل مسافرتم ۷۷.۶۰۰‌بودم  اونجا کالریمو مجاز میبستم‌گاهیم‌ انتحاری میزدم‌  ورز ...

خیلی عالیه گلم 👏

حالا من جات میبودم رسیده بودم به ۹۰ 😂😂😂

من فقطدیشب خونمون مهمون اومد و امروز کلی پرخوری کردم 😅چه برسه برم سفر 🥴

احسنت بهت 

چقدر کم خوردی عزیزم بهتره بیشتر‌کالریت رو تا‌قبل از غروب بخوری‌ اینجوری‌کم‌بخوری بدنت حریص میشه‌وی ...

عزیزم الان نگاه کردم ۱۸۰ تا خوردم آخه اصلا گشنم نبود امروز اینجوری بود

ادب ،مثل عطر میمونه،ما برای خودمون استفاده می‌کنیم اما دیگران لذت می‌برند. وقتی یه نفر رو میبینید قشنگ سلام علیک کنید 
2706