2752
2734

چطوره ارزش داره بخرمش؟ خیلی بحث و دعوا داریم تو زندگیمون ک همش بخاطر ناپختگی منه

خانم هستم اسم کاربریم جهت فانه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

بله

یه بخش از لیست مباحث

خیلی عالیه و چندنفرم خودم ثبتنام کردم  ، من دوره تربیت فرزندها هم شرکت کردم البته بچه ندارم پیشدستی کردم 😃 

دُنبـالَم نَیـا ، اسیـر میشـي ... 🚶 ...                                      درخواستِ دوستي رَدِ 

ببین من اون تاپیکت برا طلاقو رفتم خوندم

دختر چه داری‌میکنی تو با زندگی ت؟؟؟

وضعیت همسرت خیلی اوکیه

حالا اول ک چجوری میتونی سطح بالا بودن رو تو مادیات ببینی؟ اونم تو رشته به این خوبی درس میخونی قائدتا باید فکر بازتری داشته باشی.

حالا فرض کن با یه خانواده هم سژح خاواده خودت از لحاظ کالی، یا حتی بهتز، وصلت میکردی

خدا نکرده همسرت عصبی میبود، خیانت میکرد، اخلاق درستی نداشت،‌خسیس بود...

گاهی بعضی اختلافا و بهانه گیریا بابت اینه ک همه چی داریم، همه چی عادی میشه

بچسب به زندگی ت با شوهرت قشنگ بسازش

حیفه واقعا

🌿الهي رِضاً بِقَضائِكَ و تَسْليماً لِامْرِكَ وَ لا مَعْبودَ سِواكَ يا غِياثَ الْمُستَغيثين؛ 
محتواش قطعا همینه: بگو چشم ارباب پول نده الکی

نه  میتونی مینی دوره رایگانش رو گوش کنی و بفهمی خودت

یه صلوات واسه خوشبختی خودت میفرستی😁اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🤝میشه  واسه  منم دعا کنین🌱آرزومه برم کربلا با شوهرم انشالله  تو سال جدید همه به آرزوهای قشنگشون برسن 🥺 تو تاپیک های نذرصلوات و دعا  منو تگ کنین  .... تومثل عکس ماه در برکه ای درمنی و دور از من🥺🫂❤تاریخ امضا ۲۵اسفند ماه ۱۴۰۲🤷‍♀️😄
خوبه راضی هستین؟

بله راضی‌ام چون در وهله اول خودمون به ارامش میرسیم و حال دلمون خوب میشه ( خودسازی ) ، بعد روی زندگی همسر بچه ها و اطرافیان با رفتار صحیح و اگاهی اثر میذاریم ، 

نگاهمون به زندگی و دنیا و ادمها تغییر میکنه .. 

خیلیا هم از طلاق برگشتن الحمدلله یا اگر همسرشون اعتیاد داشت یا خیانت میکرد با رفتار و واکنش صحیح و .. تونستن کاری کنن خودش دست از کارش برداره و دنبال اصلاح خودش بره  

و چون براساس فطرت ادمها اموزش میدن اینه که اثر و نتیجه به همراه داره .. 

دراخر من خیلی راضی بودم برای همین بقیه دوره هاشونم شرکت کردم ، البته من خیلی ساله استاد حسینی و کانال تنهامسیر ارامشو دنبال میکنم 😊  

دُنبـالَم نَیـا ، اسیـر میشـي ... 🚶 ...                                      درخواستِ دوستي رَدِ 
2706