2752
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1806035 بازدید | 290067 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

منم یه موقعی وزنم 68 بود بعد شدم 88😐😐😐 ولی با هرگرم وزن کم. کردن خوشحال میشدم تو هم چیزی نمونده ...

ولی من ی موقعی۴۸ کیلو بودم

واسه اینه خیلی ازخودم توقع دارم

مطالب مهم💚خودم گروه سبززز💚وزن شروع ۸۰💚وزن الان۶۰💚قرررررربون بامدادخمارررر(الهه جونمممم)❤❤❤و همه دوستان تاپیک🙏❤
ولی من ی موقعی۴۸ کیلو بودم واسه اینه خیلی ازخودم توقع دارم

منم قبل حاملگی۵۸بودم😍بعد از زایمان،۶۳😍تو هر دوتاش خوب بودم هر کدومشو بتونم دوس دارم😍

تیکر خونه دار شدنمه😍بایاری خداوند مهربان😍
2731
ولی من ی موقعی۴۸ کیلو بودم واسه اینه خیلی ازخودم توقع دارم

😐😐😐😐

خب یهو. بگو میخوای بشی پوست و استخون😒😒😒

منم یه موقعی 45 کیلو بودم

ولی دلیل نمیشه که الان بشم 45 کیلو

من بعد زایمان نهایت نهایتش بخوام پیش برم تا 58 کیلو پیش میرم که تو تثبیت اگه شدم 60 بازم هیکلم به هم نریزه

بعدشم وزن که اصلا مهم نیست

مهم سایز و فرم اندامه

من خودمم بکشم سایزم 38 نمیشه😂😂 چون دو سایزه ام بالا تنه ام لاغر پایین تنه ام درشت یعنی بالاتنه ...

من برعکس بودم 😀ینی بالا ۳۸پایین ۳۶بودم😐

الا ولی بالا پایین ۴۲😄😄

تیکر خونه دار شدنمه😍بایاری خداوند مهربان😍
عشقم تو بهم انگیزه دادی به خودم برسم فدات بشم. فقط وازلین و بعد از حمام به ساقه مو بزنم یا کف سرم؟ ...

قربونت برم دوستم 🌷🌷😚😚😚از ساقه بزن تا یک سانت رسیده به ریشه  

وکف سرت نه 

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم
2706