2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805043 بازدید | 290067 پست
سلام🙋🙋🙋🙋🙋🙋 صبحتون بخیر من اومدم با یه پست انگیزشی اول صبح توپ😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍 ان ...

🥴🥴🥴

عجب اندامی

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سلااام سلام یک وقت یکی ازم خبررر نگیره😑😐صبحونه چای و خرما

میان وعده الو و هندونه

۷۰کالری خوردم

الان ماسک ویتامین ای زدم 

شما ها در چ حالید

وزن شروع۶۴        وزن فعلی ۶۰          وزن هدف۵۴
نوار بهداشتی یا پوشک برای خودم؟  آخه دوستای دیگه ام. گفتن پوشک بزرگ برای خودت بگیر چون نوار به ...

آره پوشک سایز بزرگ‌ بگیر با شورتهای یکبار مصرف یک سبد هم علاوه بر ساکهات بردار توش نبات وچای نبتون وکمپوت گلابی وخرما و ظرف‌ ولیوانت وقاشقو چیزای خوردنیت رو بزار

مرسی پری جونم دیشبم هی کلنجار رفتم یاد گرفتم فقط یه سوال عزیزم من میخوام مثلا هر روز برنامه بده که ا ...

خواهش میکنم عزیزم اگه‌منظورت اینه که یاداشت مینویسن از لیست کاراشون و تغذیشون یعد تیک میزنن  از برنامه نوت استفاده میکنن 

اونکه دورش خط کشیدم برنامه یاداشت هست میتونی لیست کارات و ورزشاتو بنویسی و بعد ک بهشون عمل کردی تیک بزنی 

حالا نمیدونم منظورت همین بوده 

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم
2738
۱۰۰ تا دراز نشست هم زدم ولی کالریم بیشتر از ۲۰۰۰ شد 😔😔😔 @مهدیه24    

شوهرت دوباره‌ خوراکی به خوردت داد😓

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲
خواهش میکنم عزیزم اگه‌منظورت اینه که یاداشت مینویسن از لیست کاراشون و تغذیشون یعد تیک میزنن  از ...

آهان ممنون َتو مانکن یه جا نوشته چالش اون چیه جریانش ببخشید خیلی سوال میپرسم

یادت باشه ..... یادت باشه.... یادم هست ..یادم هست شهید سیاه کالی❤❤❤❤
آهان ممنون َتو مانکن یه جا نوشته چالش اون چیه جریانش ببخشید خیلی سوال میپرسم

خواهش میکنم 

اون قسمت چالش ها مثلا  چالش حذف خوراکی مثل نمک و شکر کربوهیدرات 

یا چالش ورزش ۱۰۰۰ گام پیادروی  و حلقه و اینجور چیزا .

من از اون قسمتش استفاده نمیکنم 

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم
خواهش میکنم  اون قسمت چالش ها مثلا  چالش حذف خوراکی مثل نمک و شکر کربوهیدرات  یا چا ...

آفرین گلم مرررسی من فقط مد نظرمه از بشقاب استفاده کنم یکیم گام شمار

یادت باشه ..... یادت باشه.... یادم هست ..یادم هست شهید سیاه کالی❤❤❤❤
2706