2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804962 بازدید | 290067 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای چه خووووب‌ مرسی عزیزم

قربونت

کالریش خیلی کمهه،، حال میده 🤤🤤🤤

واسه روزای فست عالیهههه

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
2731

کالری مصرفی ۱۰۰۰

کالری سوزی ۵۴۰

——————

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
سامسونگ هلث خیلی دقیقه مثلا برای ۹۰۰۰ گام ۲۸۰ تا سوزوندم

منم میگم هر 10000 گام سیصد کالری میسوزونه دیگه.بچه ها میگن پونصد.مگه با چه سرعتی میرن؟البته گام به سرعت ربط نداره فک کنم.بازم نمیدونم؟

@زندگانی۲    

2738

سلام بچه ها

صبحتون بخیر

خوبین؟ 

بچه ها میگم من الان اومدم یه سری وسایل نازگلو بردارم بزارم تو ساک که آماده باشه چون هفته دیگه 7ماهم تموم میشه میرم تو 8. گفتم بزار دیگه کم کم تا هفته دیگه ساکشو ببندم

ولی یه چیزی من تو ساکش ساک حملو گذاشتم و یه دست لباس سایز صفر تا یک ماه،فلاسک، جای تعویض، تقریبا ساکش داره پر میشه، البته جای یه دست لباس صفر دیگه، پوشک وشیشه شیرو دستمال مرطوبو داره. ولی دیگه جای پتو نداره. 

بعد یعنی 2 تا ساک باید ببرم؟ 

چون دیگه وسایل خودم تو ساک نازگل جا نمیشه

من که نتونستم باهاش کار کنم چجوریه هیچی نزد نوشت nan

اول وزنتو تو کادر وزن وارد میکنی

بعد چند دقیقه پیاده روی رو وارد میکنه توی کادر روبروش

بعد میزنی محاسبه کالری سوزانده شده.

بعدهم توی ورزشها میگردی و پیاده روی رو پیدا میکنی براساس اینکه سرعتت چقدر بوده.اونجا کالذی سوزانده شده رو نوشته

((((((خدایااااااا عاااااااشقتم))))))                                    
منم میگم هر 10000 گام سیصد کالری میسوزونه دیگه.بچه ها میگن پونصد.مگه با چه سرعتی میرن؟البته گام به س ...

من خیلی وقته که با گام شمارم کار میکنم همیشه متوسط سرعت من ۴ یا ۵ کیلومتر در ساعت بوده. و کالری سوزونده هم حدودا همین مقدار بوده.

شاید سرعت ایشون بیشتر از این مقدار بوده.امکانش هست.

هر چه سرعت بیشتر کالری سوزونده هم بیشتر

گروه آبی💪شروعی دوباره ۱۴۰۱/۱۲/۱۳💪شروع:۷۵  الآن:۷1  هدف:۶8
سلام بچه ها صبحتون بخیر خوبین؟  بچه ها میگم من الان اومدم یه سری وسایل نازگلو بردارم بزارم ت ...

سلام عزیزم صبح قشنگت بخیر نازگل جون خوبه؟

طبق تجربه ای که دارم ساک وسایل خودت و نی نی رو جدا کن.

چون موقع رفتن به اتاق زایمان یا سزارین ساک نی نی رو میدی به پرستار.

تنها چیزی که از خودت تو ساک نی نی میزاری فقط نوار بهداشتی سایز بزرگ باشه.

ساک خودت رو هم میدی مادرت تا موقع انتقال به بخش بیاره کنارت.

گروه آبی💪شروعی دوباره ۱۴۰۱/۱۲/۱۳💪شروع:۷۵  الآن:۷1  هدف:۶8
2706