2737
2734
عنوان

وزن گیری نی نی رفلاکسی

5482 بازدید | 50 پست

مامانا کیا نی نی شوم رفلاکس داره؟ من خیلی نگرانم.دخترم اوایل بدجور بالا میآورد بردم دکتر گفت اشکال نداره . ولی الان دیگه همش میاد تو دهنش قورت میده . بینیش کیپ میشه . آب دهنش می‌ریزه .دستاشو میخوره و مدام دست و پاهاش یخه . بردم دکتر دارو داد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بچه ها برای ابریزش بینی به بچه ریفلاکسیم چی بدم ک ریفلاکسش عودنکنه

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....

دارو رو چندوقته شروع کردی؟نتیجه ای نداشته؟چه دارویی هست اصلا؟

هروقت دستمال توالت دیدید یادتون بیاد که مردم یک کشور جهان اولی ‌که خیلیا آرزوی مهاجرت به اونجا رو دارن یک روز ازترس قرنطینه توی خونه، همون واکنشی رو نشون میدن که ما ملایمترش رو درزمان تحریم ها داریم انجام میدیم وبخاطرش خودمون رو تحقیر میکنیم.ماایرانی ها خیلی از واکنش هامون به مسایل بخاطر فقر فرهنگی نیست،بلکه به نسبت شرایط تحریم که سالهاست داریم درآن زندگی میکنیم اتفاقا خیلی آدمهای خوب ومتمدنی هستیم.
2740
دختر منم رفلاکس داشت از چهار ماه و نیمه گیش شروع کردم به غذا دادن بهش خوب شد الآنم لب مرزه وزنش یعنی ...

آره منم تو فکرشم که زود غذا بدم ولی الان چیکار کنم؟ شیرمو میدوشم یا شیرخشک درست میکنم مدام رو سرش هستم یه لحظه وقتی تو خواب تکون میخوره یه قاپ بخوره

بچه ها برای ابریزش بینی به بچه ریفلاکسیم چی بدم ک ریفلاکسش عودنکنه

من که فقط انتی بیوتیک میتونم بدم.هر دوایی رو بالا میاره

هروقت دستمال توالت دیدید یادتون بیاد که مردم یک کشور جهان اولی ‌که خیلیا آرزوی مهاجرت به اونجا رو دارن یک روز ازترس قرنطینه توی خونه، همون واکنشی رو نشون میدن که ما ملایمترش رو درزمان تحریم ها داریم انجام میدیم وبخاطرش خودمون رو تحقیر میکنیم.ماایرانی ها خیلی از واکنش هامون به مسایل بخاطر فقر فرهنگی نیست،بلکه به نسبت شرایط تحریم که سالهاست داریم درآن زندگی میکنیم اتفاقا خیلی آدمهای خوب ومتمدنی هستیم.
آره منم تو فکرشم که زود غذا بدم ولی الان چیکار کنم؟ شیرمو میدوشم یا شیرخشک درست میکنم مدام رو سرش هس ...

این کارت خودش خیلی خیلی غلطه عزیزم هر به دو ساعت بهش شیر بده اصلا ما بینش بهش شیر نده تا یاد بگیره گریه هم کرد نده مرتب که بشه خیلی بهم ریخت کش معده اش هم کمتر میشه

دست سازه های من : @annabkala
من که فقط انتی بیوتیک میتونم بدم.هر دوایی رو بالا میاره

سرماخورده دکترشم در دسترس نیس میزنگم

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
دارو رو چندوقته شروع کردی؟نتیجه ای نداشته؟چه دارویی هست اصلا؟

تازه شروع کردم امپرازول و پدیا لاکت . میدم بالا آوردنش بهتر شده ولی واقعا شیر نمیخوره . تو بیداری مدام باید دورش بدم .سینه رو که یه قاپ بخوره ول می‌کنه مجبورم بدوشم آماده داشته باشم تا یه ذره دهنش وا شد بدم که پشیمون نشه،