2733
2739
عنوان

وزن گیری نی نی رفلاکسی

| مشاهده متن کامل بحث + 5482 بازدید | 50 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تازه شروع کردم امپرازول و پدیا لاکت . میدم بالا آوردنش بهتر شده ولی واقعا شیر نمیخوره . تو بیداری مد ...

حداقل سه روز باید بگذره که اثر دارو رو ببینی.ضمنا تایم ودوز دارو رو رعایت کن.شیرخشکArمیدی؟خودت اگه شیر میدی پرهیز لبنیات داری؟

هروقت دستمال توالت دیدید یادتون بیاد که مردم یک کشور جهان اولی ‌که خیلیا آرزوی مهاجرت به اونجا رو دارن یک روز ازترس قرنطینه توی خونه، همون واکنشی رو نشون میدن که ما ملایمترش رو درزمان تحریم ها داریم انجام میدیم وبخاطرش خودمون رو تحقیر میکنیم.ماایرانی ها خیلی از واکنش هامون به مسایل بخاطر فقر فرهنگی نیست،بلکه به نسبت شرایط تحریم که سالهاست داریم درآن زندگی میکنیم اتفاقا خیلی آدمهای خوب ومتمدنی هستیم.
سرماخورده دکترشم در دسترس نیس میزنگم

شربت سرماخوردگی باعث عود ریفلاکسش میشه.اره؟

هروقت دستمال توالت دیدید یادتون بیاد که مردم یک کشور جهان اولی ‌که خیلیا آرزوی مهاجرت به اونجا رو دارن یک روز ازترس قرنطینه توی خونه، همون واکنشی رو نشون میدن که ما ملایمترش رو درزمان تحریم ها داریم انجام میدیم وبخاطرش خودمون رو تحقیر میکنیم.ماایرانی ها خیلی از واکنش هامون به مسایل بخاطر فقر فرهنگی نیست،بلکه به نسبت شرایط تحریم که سالهاست داریم درآن زندگی میکنیم اتفاقا خیلی آدمهای خوب ومتمدنی هستیم.
2728
شربت سرماخوردگی باعث عود ریفلاکسش میشه.اره؟

نمیدونم ندادم تا حالا

موندم چیکارکنم

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
حداقل سه روز باید بگذره که اثر دارو رو ببینی.ضمنا تایم ودوز دارو رو رعایت کن.شیرخشکArمیدی؟خودت اگه ش ...

قطره رو خوب میخوره ولی کپسول رو نمیتونم سر ساعت بدم چون شیر نمیخوره خیلی اوقات. شیرخشک ای ار هم پیدا نکردم بیباک معمولی میدم

پدی لاکت؟؟

نه پدی لاکت شربتی که باکتری های معده مربوط میشه دقیق یادم نیست دختر عمه ام به بچه اش میداد ولی این شربتی که میگم یه ترکیبی از عرق نعنا و رازیانه و شوید بود که من قبل خواب خیلی خیلی کم بهش میدادم ولی نفخش رو کامل می گرفت باعث میشد کمتر رفلاکسش داشته باشه

دست سازه های من : @annabkala
2738
نمیدونم ندادم تا حالا موندم چیکارکنم

امتحان کن شربت کوریزان خوبه.از داروخانه دوزش رو بپرس

قطره رو خوب میخوره ولی کپسول رو نمیتونم سر ساعت بدم چون شیر نمیخوره خیلی اوقات. شیرخشک ای ار هم پیدا ...

خوب با آب جوشیده سردشده قاطی کن کپسولو

امتحان کن شربت کوریزان خوبه.از داروخانه دوزش رو بپرس

برا ابریزش بینی میخام سرناخوردگی بدم یا زادیتن یا سیتریزین

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
یعنی زودتر از دوساعت اصن شیر ندم؟ 

نه بچه ات می بیمه تو همیشه در دسترسی یکم که گشنه میشه بقول خودت دهنش رو باز می کنه ته دل می گیره بعد ول می کنه چون می‌دونه تو هر وقت دوباره بخواد بهش شیر میدی ولی بچه ای که ساعتی شیر بخوره خوب گشنه میشه و حداقل ۱۵ دقیقه شیر می خوره

دست سازه های من : @annabkala
برا ابریزش بینی میخام سرناخوردگی بدم یا زادیتن یا سیتریزین

از داروخانه بپرسی بهتره.تلفن یه داروخانه رو بگیر بگو با دکتر داروساز میخوام مشورت کنم گوشی رو بهش میدن