2733
2734
عنوان

وزن گیری نی نی رفلاکسی

| مشاهده متن کامل بحث + 5482 بازدید | 50 پست
نه پدی لاکت شربتی که باکتری های معده مربوط میشه دقیق یادم نیست دختر عمه ام به بچه اش میداد ولی این ش ...

مامانم از این دارو گیاهی ها که میکوبن. درست میکنن میدم توش زیره و رازیانه و نبات و خیلی چیزا داره 

اونم خوبه میدم نفخش خوب میشه

خوب با آب جوشیده سردشده قاطی کن کپسولو

با ماست قاطی کن البته خیلی کم نوک قاشق مرباخوری

منم دخترم رفلاکس داره امپرازول شو همینجوری میدم ۳۰ تا دونه شو قاطی ماست میکنم هر دوازده ساعت میدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه بچه ات می بیمه تو همیشه در دسترسی یکم که گشنه میشه بقول خودت دهنش رو باز می کنه ته دل می گیره بعد ...

البته این فرمول برای بچه هایی که ریفلاکس ندارن.ریفلاکسی ها همه تکه تکه شیر میخورن اونم تو خواب تا وقتی که درمان شن.دست خودشون هم نیست طفلکا.ترش میکنن خیلی اذیت میشن

هروقت دستمال توالت دیدید یادتون بیاد که مردم یک کشور جهان اولی ‌که خیلیا آرزوی مهاجرت به اونجا رو دارن یک روز ازترس قرنطینه توی خونه، همون واکنشی رو نشون میدن که ما ملایمترش رو درزمان تحریم ها داریم انجام میدیم وبخاطرش خودمون رو تحقیر میکنیم.ماایرانی ها خیلی از واکنش هامون به مسایل بخاطر فقر فرهنگی نیست،بلکه به نسبت شرایط تحریم که سالهاست داریم درآن زندگی میکنیم اتفاقا خیلی آدمهای خوب ومتمدنی هستیم.
2731
مامانم از این دارو گیاهی ها که میکوبن. درست میکنن میدم توش زیره و رازیانه و نبات و خیلی چیزا داره&nb ...

ما فکر می کنیم بچه ها نمی فهمن ولی بچه ی من که کاملا می فهمید یه دو روزی گریه کرد چون می خواست هر وقت می خواست شیر بخوره ولی من تحمل کردم و سر وقت بهش شیر دادن غذا خوردن هم که شد بکنش هر یه ساعت بعد هشت ماه هم هر چهار ساعت اینجوری بدنش مرتب تره 

دست سازه های من : @annabkala
2738
البته این فرمول برای بچه هایی که ریفلاکس ندارن.ریفلاکسی ها همه تکه تکه شیر میخورن اونم تو خواب تا وق ...

من بچه ام رفلاکسش داشت همینجوری کم کم خوبش کردم وگرنه سوءتغذیه می گرفت

دست سازه های من : @annabkala

فقط دارو+شیرخشکArیا اگه شیر خودتو میدی پرهیز سفت وسخت

هیچ روش دیگه ای به نظر من تاثیر نداشت

هروقت دستمال توالت دیدید یادتون بیاد که مردم یک کشور جهان اولی ‌که خیلیا آرزوی مهاجرت به اونجا رو دارن یک روز ازترس قرنطینه توی خونه، همون واکنشی رو نشون میدن که ما ملایمترش رو درزمان تحریم ها داریم انجام میدیم وبخاطرش خودمون رو تحقیر میکنیم.ماایرانی ها خیلی از واکنش هامون به مسایل بخاطر فقر فرهنگی نیست،بلکه به نسبت شرایط تحریم که سالهاست داریم درآن زندگی میکنیم اتفاقا خیلی آدمهای خوب ومتمدنی هستیم.
وای پسر بیچاره من که بخاطر این ریفلاکس لعنتی یبار کارش به اورژانس کشید تو خواب خفه شد  تا ا ...

منم یه بار تو خواب شب دیدم ناله می‌کنه و .... بلندش کردم یهو جهشی همچین بالا آورد که . با خودم میگفتم خداروشکر که حالیم شد صداشو وگرنه اگه خفه میشد چی