2737
2739
عنوان

وزن گیری نی نی رفلاکسی

| مشاهده متن کامل بحث + 5482 بازدید | 50 پست
منم یه بار تو خواب شب دیدم ناله می‌کنه و .... بلندش کردم یهو جهشی همچین بالا آورد که . با خودم میگفت ...

باز خداروشکر چیزی نشد پسر من تو خواب بالا اورده بود مونده بود دهنش من بغلش کردم زد به گلوش چشمت روز بد نبینه بچم رنگش سیاه شد نمیتونست نفس بکشه داشت پر پر میشد سریع بردیمش اورژانس اونا با شلنگ راه نفسشو باز کردن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه پدی لاکت شربتی که باکتری های معده مربوط میشه دقیق یادم نیست دختر عمه ام به بچه اش میداد ولی این ش ...

اسم قطره اش کولیک ایز 

خدایاااااااااااا مرسی بابت همه چیییییییییی  
2731
دو ماه و ۲۴ روز

سلام گلم خوبی پسر منم رفلاکس پنهان داره این ماه به جای یک کیلو ۸۰۰ اضافه کرده...داره ۴ ماه رو تموم میکنه

شما غذای کمکی رو کی شروع کردی؟

با چیا شروع کردی ؟

کدوما ممنوع بود؟

وزن گیریش با شروع غذای کمکی خوب شد؟ 

لطفن سوالامو جواب بده اجرت با خدا...🙏🙏❤❤❤❤😳😥😥😥😥😥😥😥😥

اگه تو این سایت حرفی بهت زدم که بهت کمک کرده،حال دلتو خوب کرده،شادت کرده ........لطفن برام دعا کن..اول واسه پسرم بخاطر سلامتیش😔و دوم وضعیت مالی مون که اصلن جالب نیست😐دمت گرم..اجرت با خدا....دوستای گلم لازم نیست همیشه بقیه رو ریپلای کنید و شروع کنید به بحث و جدل باهاشون که‌ دارن اشتباه میکنن...کافیه فقط نظر خودتون رو بگید و به نظر بقیه کار نداشته باشید..به خودتون بگید: ۱.هر کس نظری داره ،طرز فکری داره ،عقیده ای داره که از نظر خودش درسته ،پس به من ربطی نداره ۲.من علامه‌دهر نیستم قرار نیست فقط چیزی که من میگم همیشه درست باشه ۳.ادما متفاوتن طرز فکر همه مثل هم نیست چون انسانیم نه رباط ۴.زیاد جمله طلایی به من چه رو استفاده کنید تا کمتر بشنوید به تو چه؟؟؟؟
دختر منم رفلاکس داشت از چهار ماه و نیمه گیش شروع کردم به غذا دادن بهش خوب شد الآنم لب مرزه وزنش یعنی ...

سلام گلم خوبی پسر منم رفلاکس پنهان داره این ماه به جای یک کیلو ۸۰۰ اضافه کرده...داره ۴ ماه رو تموم میکنه

شما غذای کمکی رو کی شروع کردی؟

با چیا شروع کردی ؟

کدوما ممنوع بود؟

وزن گیریش با شروع غذای کمکی خوب شد؟ 

لطفن سوالامو جواب بده اجرت با خدا...🙏🙏❤❤❤❤😳😥😥😥😥😥😥😥😥

اگه تو این سایت حرفی بهت زدم که بهت کمک کرده،حال دلتو خوب کرده،شادت کرده ........لطفن برام دعا کن..اول واسه پسرم بخاطر سلامتیش😔و دوم وضعیت مالی مون که اصلن جالب نیست😐دمت گرم..اجرت با خدا....دوستای گلم لازم نیست همیشه بقیه رو ریپلای کنید و شروع کنید به بحث و جدل باهاشون که‌ دارن اشتباه میکنن...کافیه فقط نظر خودتون رو بگید و به نظر بقیه کار نداشته باشید..به خودتون بگید: ۱.هر کس نظری داره ،طرز فکری داره ،عقیده ای داره که از نظر خودش درسته ،پس به من ربطی نداره ۲.من علامه‌دهر نیستم قرار نیست فقط چیزی که من میگم همیشه درست باشه ۳.ادما متفاوتن طرز فکر همه مثل هم نیست چون انسانیم نه رباط ۴.زیاد جمله طلایی به من چه رو استفاده کنید تا کمتر بشنوید به تو چه؟؟؟؟