2733
2771
عنوان

واکنش من ب خانواده همسرم

759 بازدید | 34 پست

سلام.من عضو جدید هستم اما مدت ها خواننده خاموش بودم.لطفا درباره مشکل من بخونین و منو راهنمایی کنین!

خانواده همسرم انتظار دارن ک من و همسرم همیشه ب خواهرش احترام بزاریم و هر رفتار اشتباهی انجام داد ببخشیم.انتظار دارن ک خواهرش رو هرجوری هست راضی کنیم وگرنه ب بهانه بیماری و کهولت سن ب همسرم حس گناه و عذاب وجدان میدن ک پسر خوبی واسشون نیست.خواهر شوهرم هم نهایت استفاده رو از این موضوع می کنه و هر بار با ی بهونه ای باعث قطع رابطه خانواده اش با من میشه ک من پیش قدم می شدم واسه آشتی. من و همسرم بهش گفتیم ک ناراحتیش از ما رو ب خودمون بگه و قبول کرده اما بازم تکرار کرد و الان خانواده همسرم ب خاطر ناراحتی دخترشون الان با من و خانواده ام قطع رابطه کردن.من نمی دونم باید چ واکنشی نشون بدم؟

و گریزی نیست از زندگی...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو منی یا من تو؟؟؟ خواهر شوهر منم دفیقا اینه. من محلش نمیدم. مادر شوهرمم دقیقا مث‌مادر شوهر توعه. شوهرمم محلشون نمیده. 

برای حاجت دلم ی صلوات مهمونم کنید❣اللهم صل علی محمد و آل محمد 🍀

این بارتوپیش قدم نشو..خودشون قهرکردن خودشونم آشتی کنن... هربارتورفتی بدعادت شدن... منم هرباراینجوری بودم ولی این دفعه خواهرشوهرم هرکاری کردپیام ندادم به مادرشون آخربعدسه 4ماه خودمادرشون بهم پیام داداونم رسمی جواب دادم دیگه ام پیام ندادم چون تازه خونه خریدیم گذاشتم خودشون بیان و بعدرابطه هاروشروع کنم

خدامهربونترین است...

بهترین درمان بیماری این جور  خانواده ها قطعا قطع رابطه و بی محلی هستش.به هیچ عنوان واسه هیچ موضوعی دیگه پیش قدم واسه آشتی نشین تا بیماریشون ریشه کن بشه....یه جورایی حساب کار دستشان میاد 

هنوزم وقتی میخندی دلم از شادی میلرزه...

اصلا به روی خودت نیار بزار قطع رابطه کنن مثل یه خانوم تو زندگی خودت باش به شوهرت و زندگیت برس تفریح و سرگرمی داشته باش با دوستات و خانوادت برو بیرون بگرد و...یجوری وقتتو پر کن که اصلا یه لحظه ام به رفتار اونا فک نکنی که آرامشت بهم بخوره .

خانواده شوهر منم همینن همه خوبن ها ولی مثلا امروز میرم دختر کوچیکه محل نمیده واینا دفعه بعد که برم همه همین جورین که چرا از دل اون در نیاوردم حالا من اصلا نمیدونم اون چرا ناراحت یا من اصلا کاری نکردم نه قبلش دیدمش نه حرف زدم باهاش که بگی یه چی گفتم بهش برخورده

درباره یک سری از مسائل باید به صراحت صحبت بشه بهتره دوتاتون با پدر و مادر همسرت صحبت کنید و بهشون بگید که شما همه بچه های اونا هستید بهتره که در همون جایگاه پدر و مادر بزرگی رو به جا بیارن و طرف حق رو بگیرن و ناحق رو نصیحت کنن بدون اینکه در نظر بگیرن که حالا دختر طرف حق هست یا پسر 

اگه دیدید کلا تفاوتی نداشت و با صحبت حل نشد فاصله رو حفظ کنید 

تو منی یا من تو؟؟؟ خواهر شوهر منم دفیقا اینه. من محلش نمیدم. مادر شوهرمم دقیقا مث‌مادر شوهر توعه. شو ...

آخه مشکل اینه ک شوهر منم مثل خانواده اش همه دین و ایمانش خواهرشه😑

و گریزی نیست از زندگی...
بذار خوددرگیری هاشونو تو خودشون حل کنن

آخه اینجوری من و شوهرم رو کوچیک می کنن.خواهر شوهرم از شوهر من کوچیک تره اما اون ک با مظلوم نمایی و گریه می خواد ک همه در خدمت اون باشن.باورتون میشه اوایل ازدواجم روزی دو سه بار تلفنی با خانواده اش حرف می زد؟الان بعد از ۲ سال دعوا کمتر شده اما همش عذاب وجدان داره!

و گریزی نیست از زندگی...
2706