2733
2739

من نه خواهر دارم نه خیلی دوست .همش یه دوست دارم که 15 ساله میشناسمش و تقریبا مثل خواهرمه .البته نمیدونم خواهر چه طوریه.یه دو تا دوست هم دارم ک سالی یک بارم نمیبینمشون.چطور میشه دوست پیدا کرد و صنیمی شد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دو عدد

یکیشون سه ساله

یکیشون 5 ساله

بازم متفرقه هست ولی همین دوتا رو دوست میدونم:)

از صمیم قلب خودمو دوست دارم   و با افتخار میگم هیچکس (هـیـچـکـس) ارزش نداره بخاطرش خودمو ناراحت کنم :)  اینو بدونید تنها کسی که مسئول شاد کردن شماست خودتونید   معلم  زبان شدنم مبارک  
2728

دیگه نمیشه منم سه تا دوست دارم بیست ساله ولی دورشدم ازشون در حد تلفنیم..ولی دوست جدید پیدا کردن سخت شده 

جان منی از این عزیزتر نمی شودجان منی و خوش به حالت که مادرت تو را مثل گوش ماهی هایی که خودش کنار دریاکشف کرده دوست داردبرایت یک مشت بوسه میفرستم باز هم هست از این بوسه های عاشقانه برایت زیاد کنار گذاشته ام تو فقط بیا بیا و مرا شادترین و عاشقترین مادر دنیا ببین
2740

سه تا از شش سالگی با هم بودیم یکیشونم از سه چهار سالگی نزدیک ۱۴/۱۳سال 

روغن نارگیل اگ واس موی سر خوب بود موهای خود نارگیل اینجوری نبود  ولامثل پشم بُـــز   

من ک هیچی اگه این نی نی سایت هم نباشه دق میکنم خواهرامم باخودشونن ب من محل نمیدن زیاد

سلام خانما هر کس مایل بود ختم قران عاشورا و یس براتون انجام میدم و اگردوست داشتین میتونید بابت ختم هرچقدردوست داشتین ب من هدیه بدین
2706