2733
2734
عنوان

چند تا دوست دارید و چند ساله با هم هستید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 195 بازدید | 31 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی سخته .قبول دارم .ولی ادم احساس تنهایی میکنه

من خودم از تنهایی دیوونه میشم ادم به دوست احتیاج داره..ولی از ی سنی ببعد دوست پیدا کردن ریسکه بعدم اشنا میشی براشون وقت میزاری یهو غیب میشن انگار نه انگار دوست بودی

جان منی از این عزیزتر نمی شودجان منی و خوش به حالت که مادرت تو را مثل گوش ماهی هایی که خودش کنار دریاکشف کرده دوست داردبرایت یک مشت بوسه میفرستم باز هم هست از این بوسه های عاشقانه برایت زیاد کنار گذاشته ام تو فقط بیا بیا و مرا شادترین و عاشقترین مادر دنیا ببین
2731
چرا؟اخه شما چرا؟حتما همیشه با خواهرایی

یه خواهر دارم که آبم باهاش تو یه جوی نمیره چندماهه باهاش قطع رابطه ام آخه هر حرفی بزنم برعکس برداشت میکنه و به خودش میگیره هرچی هم میگم بابا منظورم اصلا اون چیزی که تو فکر میکنی نیس حالیش نمیشه دیگه حوصله مو سر برده، دوستم دوران مدرسه داشتم که با تموم شدن مدرسه دیگه ندیدمشون الان 8-9سالی میشه اهل خاله زنک بازی هم نیستم که بخوام تو بیرون و... دوستی پیدا کنم😕

اگر میخواین کسی به حرفتون توجه کنهبا این جمله شروع کنید:"نمی‌دونم اینو بهت بگم یا نه..."😶
دیگه باید تا اخر عمر تنها باشیم .چون سنمون گذشته

من با یکی دوتا جدید دوست شدم باورت نمیشه بعد یمدت راحت دیدم با دوستای دیگه اشنا شدن غیب شدن البته با اونام نموندن کلا راحت مدام ادمارو کنار میزاشتن و من اصلا این مدلی نیستم 

جان منی از این عزیزتر نمی شودجان منی و خوش به حالت که مادرت تو را مثل گوش ماهی هایی که خودش کنار دریاکشف کرده دوست داردبرایت یک مشت بوسه میفرستم باز هم هست از این بوسه های عاشقانه برایت زیاد کنار گذاشته ام تو فقط بیا بیا و مرا شادترین و عاشقترین مادر دنیا ببین
من هیچی دوست ندارم خیلیم راضیم از این وضعم.. البته هستن کسایی که باهاشون سلام علیک دارما ولی اونا ...

احساس  تنهایی نمیکنی؟چطوری خودتونو سرگرم میکنید .بیرون با کی میرید.با کی حرف میزنید

احساس  تنهایی نمیکنی؟چطوری خودتونو سرگرم میکنید .بیرون با کی میرید.با کی حرف میزنید

نه عزیز احساس تنهایی نمیکنم

تنهایی خیلی بهتر از پریدن با آدمای دو روزه هست..

سرگرمیم دیدن فیلم و گشتن با خاهرامه و بافتنی و منتظر نی نیم..

درد و دلمم با خاهر کوچیکم خخخ

نه عزیز احساس تنهایی نمیکنم تنهایی خیلی بهتر از پریدن با آدمای دو روزه هست.. سرگرمیم دیدن فیلم و گ ...

خوب من که خواهر ندارم.برادرم ندارم.بچه هم ندارم 😢😢😢

ولی میتونم هی فیلم ببینم.

انشالله بچه ات سالم و سلامت دنیا بیاد .همیشه هم با خواهرا صمیمی باشید