2733
2734

عید کیف و کفش و مانتو مارک خریدم 

بعدش آخ ک مثل سگگگگگ ن گاااااو ن خررررر پشیمون شدم ها اصلا نگم برات ی وضعی بود

خدایا شکرت شکرت شکرت بابت همه چی مرسی ک حواست بهم هست ❤️

بهتره نگم چون ذوق نمیکنم بیشتر حرص میخورم ...از ساعت های گرون گرون که میخریدم تا هر ماه مانتو گرون متاسفانه بی عقل بودم ..البته ساعتام نه ولی لباس و مانتو خریدنم خیلی اشتباه بود پشیمونم چراا پول جمع نکردم طلا هی بخرم ولی زود فهمیدم روالمو عوض کردم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شوهرمنم لكه هاي قهوا اي داره كه خيلي دكتر ميره دارم هم ميگيره ولي خوب نميشه .البته دوره اش رو تكميل ...

لک جوش مونده بود. میکرو نیدلینگ کردم. 250تومن با محلول مزوتراپیش همش باهم

👑خدایا کاری کن که از چیزهای ارزشمند زندگی، جانم اولین چیزی باشد، که از من می‌گیری؛ نکند قبل از این که جانم را می‌گیری، انصافم گرفته شده باشد، شرفم، عدالتم، راستگویی و ادب و دیگر کرامت های اخلاقی ام گرفته شده باشد و تفاله‌ای شده باشم که تو جانم را می‌گیری. خدایا از میان چیزهای شریف، اولین چیزی را که می‌گیری، جانم باشد و وقتی می‌میریم شرفم، صداقتم، عدالتم، شفقت و عشق ورزی به انسان‌ها در من سر جایش باشد. تواضعم، انسان دوستی‌ام سر جایش باشد. نه این‌که تا جانم به لبم برسد و بمیرم ؛عدالتم، انصافم و مروت و جوانمردی و صداقت و تواضعم را از دست داده باشم.👑
2731

یه سفری که دوس داشتم رفتم پنج میلیون ... و ولخرجی هام بیشتر رستورانای مختلف رفتنه

البته خریدای توی سفرهام هم کلی ولخرجیه ...

البته بیشتر شوهرم ولخرج محسوب میشه و چیزای گرون میخره انقدر دوس دارم با خیال راحت خرج کنم اما چند ماهه نمیتونم

نمیشه هر مشکلی رو با تکون دادن مدرک تحصیلی بطرفش و خوندن وِرد حل کرد امروز اگه ارزش مدرک تحصیلی 5 باشه ارزش تجربه 95 است. پس تا میتونید تجربه کسب کنید.
 ما ها اصلا نميتونيم مثل همه ى مردم بشينيم زندگى كنيم خوره ى درس خوندن داريم، يه حسى بم ميگه تا ...

همکار عزیزم از صمیم قلبم بهترینها رو  ارزو میکنم واست😍🙏🏻🙏🏻🙏🏻

فردا میشه یک هفته.. یکم از پوسته ریزیش مونده ولی تقریبا نتیجشو دیدم... لک های صورتم خیلی کمرنگ شدن خ ...

خداروشکر پس منم حتمامیرم قبلش کارخاصی انجام دادی یارفتی گفتی میخوای میکرونیدیلینگ کنی،راستی برام جالب بود گفتی لکات کمرنگ شده آخه یه پزشک به من گفت رولک اثرنداره فقط رومنافذپوست تاثیرداره

خدایا نگاهم به دستان توست،به اندازه بزرگیت آرزومیکنم ....
2740
خداروشکر پس منم حتمامیرم قبلش کارخاصی انجام دادی یارفتی گفتی میخوای میکرونیدیلینگ کنی،راستی برام جال ...

من فقط بخاطر لک رفته بودم. 

نه قببش وقت گرفتم از دکترم.. هیچیم ارایش نکن برو.. همین

👑خدایا کاری کن که از چیزهای ارزشمند زندگی، جانم اولین چیزی باشد، که از من می‌گیری؛ نکند قبل از این که جانم را می‌گیری، انصافم گرفته شده باشد، شرفم، عدالتم، راستگویی و ادب و دیگر کرامت های اخلاقی ام گرفته شده باشد و تفاله‌ای شده باشم که تو جانم را می‌گیری. خدایا از میان چیزهای شریف، اولین چیزی را که می‌گیری، جانم باشد و وقتی می‌میریم شرفم، صداقتم، عدالتم، شفقت و عشق ورزی به انسان‌ها در من سر جایش باشد. تواضعم، انسان دوستی‌ام سر جایش باشد. نه این‌که تا جانم به لبم برسد و بمیرم ؛عدالتم، انصافم و مروت و جوانمردی و صداقت و تواضعم را از دست داده باشم.👑
 وووااا چرا استفاده نشه ديگه؟؟؟ چقدر مسخره چون تو عروسي نزديكانت پوشيدى نباييد ديگه بپوشي؟ افت ...

نخییییر خانوم.انقدرررر لباس خاص و پرکاریه ک هرجا نمیشه پوشید بدرد درجه یک ها میخوره ک دیگ کلا هیییچ درجه یکی ندارم مگر برادرم ک الان ۱۶ سالشه😐

میشه برام دعا کنین مامان بشم😔💔
 وووااا چرا استفاده نشه ديگه؟؟؟ چقدر مسخره چون تو عروسي نزديكانت پوشيدى نباييد ديگه بپوشي؟ افت ...

درصمن وقتی نمیدونین شرایط طرفتونو انقد با تیکه نگین خاندان سلطنتی و فلان 😑

میشه برام دعا کنین مامان بشم😔💔
ي بار تو عمرم گفتم بذار حسسابي به خودم حال بدم همیشه که من نباید برم مانتو از ۱۷ شهریور بخرم! کیف ح ...

کار خوبی کردی گلم. مبارکت باشن

من خوشبختم،روزهای خوش درانتظار منه،من به تمام خاسته هام دست پیدا خواهم کرد.من مثبت اندیشم.خدایاشکرت
2706