2752
2734
واسه عید  یعااالم خرید کردم برای اولین بار ۷۰ریمل خریدم ۷۰ضد افتاب ۳۴۰ کیف ۴۰۰ کفش 😂

وای خدا خوشبحالت

من خوشبختم،روزهای خوش درانتظار منه،من به تمام خاسته هام دست پیدا خواهم کرد.من مثبت اندیشم.خدایاشکرت
وای خدا خوشبحالت

ي بار تو عمرم گفتم بذار حسسابي به خودم حال بدم

همیشه که من نباید برم مانتو از ۱۷ شهریور بخرم! کیف حراجی! کفش حراجی! ولاع

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

من هر وقت میخوام واسه خودم خرج کنم نمیشه  ولی واسه پسرم که مریضه تا دلتون بخواد خرج کردم  ...

به حق شش ماهه كربلا خدا شفا بده گل پسر شمارو و همه بچه هاي كشورمون رو .الهي امين 

2731

هشت سال پیش رفتیم طرقبه یه رستوران خوب کلی هزینه غذامون شد

هنوز که هنوزه وقتی رستوران می ریم، بعد هشت سال، اون همه هزینه رستورانمون نمیشه   

ویدیوهای آموزش قلاب بافی  گفتن حذف کنم لینکو   
3روز پیش اولین جلسم بود عزیزم.. هنوز دوره نقاهتمه.. هفته دیگه ازم بپرس نتیجه رو بهت بگم.. گفت کلا 4ج ...

ان شاء الله که نتیجه بگیری ،بعداز رضایت شما منم جرأت کنم برم.

خدایا نگاهم به دستان توست،به اندازه بزرگیت آرزومیکنم ....
فلوشیپی خوبی نداره ایران پوست😕 شاید واسه کاشت مو اپلای کردم ،شما چه رشته ای دوست داری؟😍

ما ها اصلا نميتونيم مثل همه ى مردم بشينيم زندگى كنيم خوره ى درس خوندن داريم، يه حسى بم ميگه تا لحظه ى مرگ كتاب دستمه😁

رشته هاى خيلللى تر و تميز، مثل پوست و راديو و چشم

اما خب رتبه ميخوانا

رشته هاى فوق داخليم دوست دارم🙄 عاشق غددم

👩🏻‍⚕️👩🏻‍⚕️👩🏻‍⚕️
ان شاء الله که نتیجه بگیری ،بعداز رضایت شما منم جرأت کنم برم.

فردا میشه یک هفته.. یکم از پوسته ریزیش مونده ولی تقریبا نتیجشو دیدم... لک های صورتم خیلی کمرنگ شدن خیلی.. من راضی بودم.. چندماه تمام من داشتم کرم میزدم یه ذره تغییر کرده بود.. این انگار زمانو میخری.. تو یه هفته ازین رو به اون رو شد.. من پوست خودم چرب بود یکم خشک شد که سیکالفیت زدم الان نرم شده تقریبا.. هنوز دورم تکمیل نشده چون هنوز پوسته پوسته هاش کامل نریخته.. نباید دست بزنم تا خودش بریزه.. ولی من نسبت به صورت قبلیم تقریبا 30درصد بهبود داشتم.. 3جلسه دیگه باید برم.. ولی اگر جلسه بعد هم همین نتیجه رو بده دگ فکر کنم من دگ نیاز نداشته باشم.

👑خدایا کاری کن که از چیزهای ارزشمند زندگی، جانم اولین چیزی باشد، که از من می‌گیری؛ نکند قبل از این که جانم را می‌گیری، انصافم گرفته شده باشد، شرفم، عدالتم، راستگویی و ادب و دیگر کرامت های اخلاقی ام گرفته شده باشد و تفاله‌ای شده باشم که تو جانم را می‌گیری. خدایا از میان چیزهای شریف، اولین چیزی را که می‌گیری، جانم باشد و وقتی می‌میریم شرفم، صداقتم، عدالتم، شفقت و عشق ورزی به انسان‌ها در من سر جایش باشد. تواضعم، انسان دوستی‌ام سر جایش باشد. نه این‌که تا جانم به لبم برسد و بمیرم ؛عدالتم، انصافم و مروت و جوانمردی و صداقت و تواضعم را از دست داده باشم.👑
ي بار تو عمرم گفتم بذار حسسابي به خودم حال بدم همیشه که من نباید برم مانتو از ۱۷ شهریور بخرم! کیف ح ...

😐😑😑من اينجورايم .اصلا يادم نمياد كه چيزي خريده باشم و حراج نباشه .اصلا خم پشيمون نيستم .فقط دوهفته پيش مادرشوهر و جاريم باهام بودن ميخواستم مانتو بخرم روم نميشد از حراجي ها قيمت بپرسم اونام هم كه پيشنهاد ميدادن يه عيب ميزاشتم روش تاااا اينكه يكي واقعا به دلم نشست خيلي شيك وعالي روي اتيكتش زده بود 150تومن .خيلي كلنجار رفتم ولي باز گفتم يه باره ديگه اينم ةاسه دل خودم .خلاصه پوشيدمش عالي تر شد واقعا مصمم شدم .موقع پرداختش سه تا تراول پنجاهي بي زبون گذاشتم روي ميز  كه يه دفعه اي 40تومن بهم برگردوند 😀😀😀گفت تخفيف خورده اين كارمون 😅😅😅😅

فردا میشه یک هفته.. یکم از پوسته ریزیش مونده ولی تقریبا نتیجشو دیدم... لک های صورتم خیلی کمرنگ شدن خ ...

شوهرمنم لكه هاي قهوا اي داره كه خيلي دكتر ميره دارم هم ميگيره ولي خوب نميشه .البته دوره اش رو تكميل نميكنه يا ضدافتابش رو مرتب نميزنه .ميشه بگي پوستت مشكلش چي بود چكار كردي واسه درمانش ??هزينه اش??

2706