2737
2734
عنوان

روسری دخترم قشنگه؟+عکس😍

| مشاهده متن کامل بحث + 16796 بازدید | 351 پست
ماشالله خیلی خوشگل بود هم خودش هم حجابش

ممنون گلم

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.
اینم دختر کوچیکم

آخی

خدا نگه داره برات دختراتو

"من بسیار ثروتمند، بسیار، زیبا و بسیار غمگینم" ................................................................................................................ می توان همچون عروسک های کوکی بود/با دو چشم شیشه ای دنیای خود را دید/می توان در جعبه ای ماهوت/با تنی انباشته از کاه/سالها در لابلای تور و پولک خفت/می توان با هر فشار هرزه دستی/بی سبب فریاد کرد و گفت/"آه من بسیار خوشبختم"
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همانم😁

😁

به شدت محتاج دعاهاتون هستم دوستون دارم فراموشم نکنین😊فعلا خداحافظتون❤🖤🖤🖤السّلام علی الحسین و علی علیّ ابن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین🖤🖤🖤هنوز جوونی پس خوش بگذرون😈زندگی طولانیه پس لذت ببر😈همه اینکارو میکنن پس افراطی فک نکن😈تو خیلی گناهکاری پس به گناهات ادامه بده😈سخنانی از شیطان😕..........  یکی از اصلی ترین حقوق من به عنوان یک زنو به عنوان یک انسان حضور توام با آرامش و احترام در جامعه است پس با افتخار مینویسم: من حجاب را دوست دارم...                                      حالا که امضامو خوندین اینم جایزتون😊کاربریم سخته میتونین صدام کنین فرنوووووش😊 اگر قصد سقط دارین قبلش مستند فریاد خاموش  رو ببینید.
2742
ميتوني يه جوري بگردي كه دل همسرتون براي خانوماي ديگه نلرزه مطمئنن تجربشو داشتيد كه الان سختتونه، ول ...

اره همه ی خانومای چادی بهشون خیانت شده بخاطر همین چادر دارن 😂

عزیز دلم من نمیتونم برای پوشش خودم یا بچم بین هفت ملیارد ادم روی زمین نظر سنجی کنم تا نظر اکثریت رو ری خودم اجرا کنم. من کاری که از نظرم درسته و به صلاحمه رو انجام میدم

امیدوارم شمام زودتر صلاحت رو بفهمی😚

به توچه اخه؟؟ تو محجبه نباش . چرا به راحتی به محجبه ها توهین میکنین؟؟ ولی تا اسم بی بندباری میاد همه ...

چطور بي حجابي ماها به شما ربط داره 

الان حرص چيو ميخوري

خدا جونم بابت هديه اي ك بهم دادي ممنونم🙏🏻ماكانم تمام زندگيم👶🏻
چقدر عصبانی هستی یه لیوان آب بخور😕رویای خیس خیلی مودبه من دیدم چن جا بهش توهینم کردنم با احترام جوا ...

کاش می تونست مثل شما فکر کن من نه توهینی کردم بهش نه تند برخورد کردم با احترام حرف زدم این خانوم نه منو میشناسه نه اصلا از سبک زندگی من خبر داره رفته بالا منبر نمیادن پایین و فکر می کنه الان توهین کن تغییری در من ایجاد می کنه

2740
خیلی خیلی نازه دخترت  خدا حافظش باشه   منم دخملیم چادر که میپوشه با ساقش ست میکنم براش خ ...

خدا حفظش کنه

وقتی ست میکنن خیلی منظم دیده میشن من دوست دارم

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.
اینم دختر کوچیکم

وای این گلگلی رو ببین😍😘

چه نمکهههه

من الان عکسشو دیدم خدا نگهش داره برات

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖
اره همه ی خانومای چادی بهشون خیانت شده بخاطر همین چادر دارن 😂 عزیز دلم من نمیتونم برای پوشش خودم ی ...

مثل اينكه شما بايد خودتونو عوض كنيد چون گفتيد دل همسرتون ميلرزه😂😂😂

خدا جونم بابت هديه اي ك بهم دادي ممنونم🙏🏻ماكانم تمام زندگيم👶🏻
حجاب یا بی حجابی به کسی آسیب نمیزنه اما شخصیت،ادب و فرهنگ همرو تحت تاثیر قرار میده واقعا بعضی کاربر ...

آسیب نمیزنش جای بحث داره ولی واقعا فرهنگ و ادب خیلی مهمه.اونی که با تندی حرف میزنه حتی اگه حرفش درست باشه هم تاثیر چندانی نداره.

ما شیشه ی عطریم،بگویید به سنگ...🌷✌
2706