2752
2734
عنوان

روسری دخترم قشنگه؟+عکس😍

| مشاهده متن کامل بحث + 16797 بازدید | 351 پست

خیلی قشنگه مبارک باشه

خیلی دختر زیبایی دارید

چند وقت پیش تو یه نمایشگاه گگلی این ست ها رو دیده بودم خیلی خوشگل بودن

"من بسیار ثروتمند، بسیار، زیبا و بسیار غمگینم" ................................................................................................................ می توان همچون عروسک های کوکی بود/با دو چشم شیشه ای دنیای خود را دید/می توان در جعبه ای ماهوت/با تنی انباشته از کاه/سالها در لابلای تور و پولک خفت/می توان با هر فشار هرزه دستی/بی سبب فریاد کرد و گفت/"آه من بسیار خوشبختم"
من اصلا احترام نمیذارم وقتی احترامی نمیبینم. وظیفه ندارم در برابر بی احنرامی به خودم خفه خون بگیرم. ...

فقط می تونم بگم براتون متاسفم هنوز مونده تا بفهمید فرهنگ یعنی چی چادر زهرایی انقدر ارزشمند که هیچ توهینی بهش اثر نداره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چقدررر زیبا

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.
2731

عه اینا چه نازن ندیده بودم تا حالا😁

آیا شما فدرایی هستی که من میشناسم یا یکی دیگه ای؟🤔

به شدت محتاج دعاهاتون هستم دوستون دارم فراموشم نکنین😊فعلا خداحافظتون❤🖤🖤🖤السّلام علی الحسین و علی علیّ ابن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین🖤🖤🖤هنوز جوونی پس خوش بگذرون😈زندگی طولانیه پس لذت ببر😈همه اینکارو میکنن پس افراطی فک نکن😈تو خیلی گناهکاری پس به گناهات ادامه بده😈سخنانی از شیطان😕..........  یکی از اصلی ترین حقوق من به عنوان یک زنو به عنوان یک انسان حضور توام با آرامش و احترام در جامعه است پس با افتخار مینویسم: من حجاب را دوست دارم...                                      حالا که امضامو خوندین اینم جایزتون😊کاربریم سخته میتونین صدام کنین فرنوووووش😊 اگر قصد سقط دارین قبلش مستند فریاد خاموش  رو ببینید.
عه اینا چه نازن ندیده بودم تا حالا😁 آیا شما فدرایی هستی که من میشناسم یا یکی دیگه ای؟🤔

همانم😁

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖
عه😁چی بگم البته اون آستین دارا هم بهتره با ساق باشه یعنی من با ساق بودم حتی مانتو مدرسمو😁شایدم من ...

اره خب منم با ساق دستم الان

🌸خداوندا من ب دنبال خواسته ای دیگر بودم؛ تو خود را ب من هدیه دادی .. ‌..و نه آن خدای مستبد   آن خدایی ک مهربانترین مهربانان بود🌸
خیلی قشنگه مبارک باشه خیلی دختر زیبایی دارید چند وقت پیش تو یه نمایشگاه گگلی این ست ها رو دیده ...

بله از این زیباترم هست گل گلی هستن ولی مناسب سن دخترم نبود ولی در کل خیلی قشنگن

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.
آره منم خیلی دوست دارم استارتر رو😍

حجاب یا بی حجابی به کسی آسیب نمیزنه اما شخصیت،ادب و فرهنگ همرو تحت تاثیر قرار میده

واقعا بعضی کاربرا خیلی نسنجیده حرف میزنن و باعث ناراحتی بقیه میشن

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند….                                    پرواز را یک بیماری میدانند…🕊
اره خب منم با ساق دستم الان

جای همون بزنین😊فقط رنگاشون بهم بیان قشنگ میشه.....

به شدت محتاج دعاهاتون هستم دوستون دارم فراموشم نکنین😊فعلا خداحافظتون❤🖤🖤🖤السّلام علی الحسین و علی علیّ ابن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین🖤🖤🖤هنوز جوونی پس خوش بگذرون😈زندگی طولانیه پس لذت ببر😈همه اینکارو میکنن پس افراطی فک نکن😈تو خیلی گناهکاری پس به گناهات ادامه بده😈سخنانی از شیطان😕..........  یکی از اصلی ترین حقوق من به عنوان یک زنو به عنوان یک انسان حضور توام با آرامش و احترام در جامعه است پس با افتخار مینویسم: من حجاب را دوست دارم...                                      حالا که امضامو خوندین اینم جایزتون😊کاربریم سخته میتونین صدام کنین فرنوووووش😊 اگر قصد سقط دارین قبلش مستند فریاد خاموش  رو ببینید.