2752
2734
عنوان

روسری دخترم قشنگه؟+عکس😍

| مشاهده متن کامل بحث + 16797 بازدید | 351 پست
آره مردام انقد روسرس سرشونه کچل میشن 😂😂😂

اوه اوه 😄😄😄راس گفتیا

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.

به به😍😍ی تاپیک پرانرژی بعد چند وقت دیدم

خدا حفظشون کنه واقعا لذت بردم

احسنت  ب همچین مادری👏👏

ما منتظر صبح شب یلدائیم؛آماده برای فرج فرداییم،فردا ک عزیز فاطمه می آید با"خامنه ای"ب کربلا می آییم...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

انقد میگید چادریا گیرن و دخالت میکنن یبار ماها گفتیم چرا دختراتون و این تیپی میگردن؟؟؟

هرچی اخلاق خودتونه نسبت میدین به ما

بخودتون میگین روشنفکر

ماها متحجر😏😏😏😏

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
برای خودتم بگیر ست کنین باهم😬

واسه خودم قبلا گرفتم میخام یه تیره شو واسه محرم بخرم

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.
2731
ازش پرسيدي؟؟؟ صلاحشو ميشه بگي؟؟ فقط زودي كچل ميشن

از کی؟ 

این حرفو دیشب تو یه تاپیک دیگه هم زدم ولی زود قفل کردن

وقتی من خودمو صد مدل آرایش میکنمو میام توی خیابون،دل همسر شما ممکنه برای زیبایی های من بلرزه.زیبایی هایی که فقط متعلق به یک نفره

من دلم نمیخواد اینجوری بشه

و دلمم نمیخواد همسر خودم توی کوچه و خیابون دلش برای قشنگی های یه خانوم دیگه بلرزه😊 دوس دارم فقط مال خودم باشه

خوب همه ی خانوما اینو میخوان. ولی وقتی خودشون جوری میان بیرون که دل یه مرد زن دار یا حتی یه جوون براشون بلرزه،بعید نیست همسرشونم دلش برای یه خانوم دیگه بلرزه

آره مردام انقد روسری سرشونه کچل میشن 😂😂😂

والا بخدا

گمونم شوهر منم دور از چشم من روسری سر میکنه ریزش مو گرفته🤣🤣🤣

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
انقد میگید چادریا گیرن و دخالت میکنن یبار ماها گفتیم چرا دختراتون و این تیپی میگردن؟؟؟ هرچی اخلاق خ ...

باباااااا مربااااا😍😍😍😍

خانوما برای مهمونیا برا دختراتون چادر دانشجویی استین دار رنگی خوشگل بدوزین یا سفارش بدین که هم شکیل و پوشیده هست هم تو دستو پاشون نیس میتونن راحت بازی کنن

طلبکارعلیشدند انانکه خود ابوموسی اشعری را انتخاب کردند.... لبیک یا سیدعلی
چ قیمتن😀من فک میکردم میرن برا هر روسری مانتو میدوزن😄 میگم ک من چادر گرد ساده سر میکنم ضایع نباشه ...

قیمتاشون بسته به جنس داره از ۴۵ هست تا حدودای ۸۰ اینا 

دامن روسری گرونتره حدودای ۱۲۰ اینا میشه 

باید با مانتویی بپوشین که رنگش به آستینکتون بیاد و خودش آستینش کوتاه باشه من که خیلی وقته مانتو آستین دار اصلا ندیدم که بخرم همه یه وجب کم داشتن😕رنگ مانتوتون به روسری و ساق بیاد خیلی قشنگ میشه....

به شدت محتاج دعاهاتون هستم دوستون دارم فراموشم نکنین😊فعلا خداحافظتون❤🖤🖤🖤السّلام علی الحسین و علی علیّ ابن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین🖤🖤🖤هنوز جوونی پس خوش بگذرون😈زندگی طولانیه پس لذت ببر😈همه اینکارو میکنن پس افراطی فک نکن😈تو خیلی گناهکاری پس به گناهات ادامه بده😈سخنانی از شیطان😕..........  یکی از اصلی ترین حقوق من به عنوان یک زنو به عنوان یک انسان حضور توام با آرامش و احترام در جامعه است پس با افتخار مینویسم: من حجاب را دوست دارم...                                      حالا که امضامو خوندین اینم جایزتون😊کاربریم سخته میتونین صدام کنین فرنوووووش😊 اگر قصد سقط دارین قبلش مستند فریاد خاموش  رو ببینید.
حوصله داری نصف شبی. دلشون میخواد به ما چه. به شرطی تو تاپیکا و زندگی های ما شر و ور نگن هرچی دلشون م ...

حرف از تمدن فرهنگ و روشن فکری می زنید اما متاسفانه حتی بلد نیستیم نظر مخالف زیبا بیان کنیم شر ور جالبه 

کاش یاد بگیریم با وجود اختلاف نظر احترام بزاریم بهم

والا بخدا گمونم شوهر منم دور از چشم من روسری سر میکنه ریزش مو گرفته🤣🤣🤣

باور کن اینجا هیچ وقت به خودم اجازه ندادم تو پوشش کسی دخالت کنم

انقد میگید چادریا گیرن و دخالت میکنن یبار ماها گفتیم چرا دختراتون و این تیپی میگردن؟؟؟ هرچی اخلاق خ ...

اصن به هیچکسسسس ربطی نداره عزیزم

من خودم به شخصه هیچچچ اعتقادی به حجاب ندارم

اما بخودم اجازه نمیدم بیام بگم دخترت چرا اینجوری یا خودت فلان...

هرکسی انتخاب خودشو داره😊باید تفاوتها رو پذیرفت

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖