2752
2734
عنوان

روسری دخترم قشنگه؟+عکس😍

| مشاهده متن کامل بحث + 16797 بازدید | 351 پست
از کی؟  این حرفو دیشب تو یه تاپیک دیگه هم زدم ولی زود قفل کردن وقتی من خودمو صد مدل آرایش میک ...

ميتوني يه جوري بگردي كه دل همسرتون براي خانوماي ديگه نلرزه مطمئنن تجربشو داشتيد كه الان سختتونه،

ولي ما تجربشو نداشتيم چون براي همسره من عادي شده

خدا جونم بابت هديه اي ك بهم دادي ممنونم🙏🏻ماكانم تمام زندگيم👶🏻
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آره راست ميگي به ما چه،اصلا چادر كمه روبند بزنن بهتره اينطوري شناسايي هم نميشن😂😂

به توچه اخه؟؟ تو محجبه نباش . چرا به راحتی به محجبه ها توهین میکنین؟؟ ولی تا اسم بی بندباری میاد همه روشنفکر میشن ..

همونطور که معتقدین بی حجابی انتخابه. محجبه بودنم انتخاب .خواستم با لحن خودت بگم تا قابل هضم باشه برات

طول میکشه تا بفهمی دوس داشتنِ آدما دست خودشون نیست ، دست هورموناشونه =)

دختر بزرگت خیلی ماهه و چادر هم یک نوع پوشش است ادم باید اراسته و محجوب باشد حالا یا چادر یا مانتو فرق نداره....دبگه این سلیقه اس که کدومش رو انتخاب کنیم..ولی دختر کوجیک رو دیدم ترسیدم اخه با برادر زاده ی خودم مقایسش کردم اینا قدرت تصمیم گیری ندارن و یک کودک است .اون الان تشخصی از مسایل جنسی ووحجاب نباید داشته باشه جرا این حس بزرگی رو از الان در اون ایحاد کردی احساس کردم دچار بلوغ زود رس خواهد شد...

دوست دارم مادر باشم.فرزندم الهی که به حق سمنوی فاطمه بر من نازل شوی..روی چشمانم بزرگت میکنم..فقط نامدار باش و پرافتخار..خداوندا بگذر از گناهانی که مانع از مادر شدن من میشود..خداوندا میخام همه ی عمرم مادر باشم..امیدم را ناامید مکن..یا ارحم الراحمین..ع
2731
من چادری نیستم از چادرم خوشم نمیاد اما واقعا حس خوبی گرفتم عکسو دیدم استارتر تبلیغ حجاب نکرد برا م ...

سلامت باشی بابت پست زیبات

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.
حرف از تمدن فرهنگ و روشن فکری می زنید اما متاسفانه حتی بلد نیستیم نظر مخالف زیبا بیان کنیم شر ور جال ...

من اصلا احترام نمیذارم وقتی احترامی نمیبینم. وظیفه ندارم در برابر بی احنرامی به خودم خفه خون بگیرم. چندین تا تاپیک امثال این خانوم و حتی این خانوم بودن که وقتی حتی کاری بهشون نداشتی هم تحقیر کردن. جواب های هم همیشه هوی بوده. سیلی جوابش سیلیه... وایسیم بزنین تو گوشمون مام نگاه کنیم؟ اصلا و ابدا.... من اصلا ادم روشن فکری نیستم. اصلاااا. هنوز نه اونقدری زندگی نکردم نه کتاب خوندم که اسم خودم رو بذارم روشن فکر. من زندگی میکنم. تا امثال شماها نباشن که موقعی که داریم میریم کنسرت و تو خیابون بهم نگن موتو بزن تو فلانتو فلان کن و به خودشون جرات بدن به ۷ پشتمون گیر بدن همینه که هست. ناراحتین کاری نکنین به چادر زهراییتون اهانت شه. 

شما را به شنیدن پادکست های نامه هایی به داف بابا دعوت میکنم     @manahmadmortezaseason1
منم چادر نمیپوشم ولی واقعا چادر باارزشه نباید توکار کسی دخالت کرد

بله،من احترام میذارم 

از خانومای باحجاب و روشنفکر هم خوشم میاد،چندتایی هم دوستام هستن

خیلیم باهم خوبیم

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖
خب من مانتوهام استین دارن امسالم دادم برتم دوختن

عه😁چی بگم البته اون آستین دارا هم بهتره با ساق باشه یعنی من با ساق بودم حتی مانتو مدرسمو😁شایدم من تحرک دستم زیاده😁

به شدت محتاج دعاهاتون هستم دوستون دارم فراموشم نکنین😊فعلا خداحافظتون❤🖤🖤🖤السّلام علی الحسین و علی علیّ ابن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین🖤🖤🖤هنوز جوونی پس خوش بگذرون😈زندگی طولانیه پس لذت ببر😈همه اینکارو میکنن پس افراطی فک نکن😈تو خیلی گناهکاری پس به گناهات ادامه بده😈سخنانی از شیطان😕..........  یکی از اصلی ترین حقوق من به عنوان یک زنو به عنوان یک انسان حضور توام با آرامش و احترام در جامعه است پس با افتخار مینویسم: من حجاب را دوست دارم...                                      حالا که امضامو خوندین اینم جایزتون😊کاربریم سخته میتونین صدام کنین فرنوووووش😊 اگر قصد سقط دارین قبلش مستند فریاد خاموش  رو ببینید.
ميتوني يه جوري بگردي كه دل همسرتون براي خانوماي ديگه نلرزه مطمئنن تجربشو داشتيد كه الان سختتونه، ول ...

عزیزم بیخیال شو تمنا میکنم من واسه دعوا تاپیک نزدم❤❤❤

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.
مبارکش باشه😍

ممنون گلم😍

یقه حجاب منظورتونه؟یعنی ست ایناست؟

اره یقه های خوشگللللل همین جنس!

بتونم عکسشو پیدا میکنم برات میزارم

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖

من نمیپسندم ولی خب به ازادی اندیشه و عمل اعتقاد کامل دارم 

جفت دختراتم نازن ماشالله خدا نگهشون داره واست زیر سایه ی پدر و مادر😍😍

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗