2733
2734
عنوان

روسری دخترم قشنگه؟+عکس😍

| مشاهده متن کامل بحث + 16797 بازدید | 351 پست
شما نظر پرسیدی منم گفتم خوشم نیومد اگه میدونستم هدف ایجاد تشنج و عقده گشایی پست نمیذاشتم وسلاممم

خب من گفتم نظرت درباره روسری چیه نه اینکه بریزین سرم که چرا چادر سر دخترت کردی☹

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.
ای جااانم خدا حفظش کنه

ممنون عزیزم

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اینم دختر کوچیکم

اینجا هرچی بیشتر طرفدار بدحجابی باشی از دید بقیه روشنفکر تری خودتو ناراحت نکن

میخوان بگن ما فهمیده ایم شما موندین تو قدیماا!!!!!

خودی نشون میدن 😒

با آن همه دلداده ، دلش بسته‌ی ما بود !ای من به فدای دل دیوانه پسندش ..    
من هم خانواده خودم هم همسرم مذهبین البته مذهبی واقعی اطرافیانمون همه محجبه هستن بخاطر اون بچه هام هم ...

خوش به سعادتتون. خدا رو شکر برای مسائل دینی بچه هات مشکل کمتری پیش میاد. ما فامیل خودم و همسرم غیر مذهبین. خیلی بحث های دینی برامون مساله ساز میشه که چطور برای بچه تفاوت خودمون و فامیلمون رو توضیح بدیم😔😔

اینجا هرچی بیشتر طرفدار بدحجابی باشی از دید بقیه روشنفکر تری خودتو ناراحت نکن

بله همینجوره عزیزم

ولی از صدنفر حاضر تو تاپیک یک نفرم خوشش بیاد خوشحال میشم

عزیزم آدرس کانال رو کپی کن از ایتا بزار اینجا، اکثرا مشتاقند

الان میزارم

ان شالله حضرت زهرا کمکت کنه  بخدا باور کن من اصلا یبارم نگفتم چادر بپوش ولی وقتی میبینه اطرافی ...

ممنونم یا حضرت زهرا. منم براش چادر ملی خریدم میگه عبا هم میخوام.گفتم اینو بپوش اگه دیدم پوشیدی عبا هم میخرم واست.ایام عزاداری امام حسین و این جور مراسما میوشه اما بعد د میاره و راحت میشنه جلو نامحرم. من خیلی حرص میخورم.ان شالله که حضرت زهرا پناه همه دخترا باشه

مراقب کسانی که سفره دلتان را برایش باز میکنید باشید.فقط آدمهای کمی هستند که واقعأ برایشان مهم است.بقیه فقط میخواهند سوژه ای برای سخن چینی داشته باشند.
عزیزم آدرس کانال رو کپی کن از ایتا بزار اینجا، اکثرا مشتاقند

کد 185😍
جنس : کرپ حریر

🎀 ست روسری و آستینک و گیره روسری:

فقط 42 تومان 😉

🔸حاشیه دوزی روسری ❤

@helmascarf313