2737
2734

سلام.من میخوام جهاز بخرم .خیلی گیج شدم نمیدونم از کجا شروع کنم و چی و بخرم.

برنامه شهاب مرادی رو دیدید؟یه چالش گذاشته که جوونا برن جهازه ساده بخرن و تا اونجایی ک امکان اره کالاهای دست دومه تمیزه کم کارکرد بگیرن

من اصلا دلم نمیاد .....مثلا ماکروفرو تو دیوار دیدم خیلی ام خوش قیمت بودن نسبت به بازار ولی نمیدونم کاره درستیه از دیوار خرید کردن یا نه.....میترسم پس فردا یجاش خراب شه و شوهرم هی بگه رفتی چرت و پرت خریدی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2740
یه گروهه تل گرام بزنم میایید بهم نظر بدید؟ واقن تو بعضی چیزا گیج میشم....

عزیرم تو علم اقتصاد میگن اول چاه بزرگ رو پر کن

یعنی اول وسایل بزرگ ت رو بگیر که گرون تر و مهم تر هست.

بشقاب و کاسه و لیوان و... همیشه میشه خرد خرد گرفت

فوق لیسانس مشاور و روانشناس  ۱۵ سال سابقه تدریس و مشاوره فارغ التحصیل دانشگاه شهید بهشتی❤😊

منم درحال خريد جهيزيم. البته خريدم همشو. 

چيزايي كه لازم داشتمو خريدم. ولي جنس خوب. مثلا بوفه و ظرفشويي و برقياي ريز غيرواجبو نخريدم. مثل گوشتكوب برقي و ساندويچ سازو چاي سايز و خرد كنو....

اول از نت ليست كامل جهيزيه رو گرفتم بعدش طبق نيازام غيرواجبا رو حذف كردم

عزیرم تو علم اقتصاد میگن اول چاه بزرگ رو پر کن یعنی اول وسایل بزرگ ت رو بگیر که گرون تر و مهم تر هس ...

الان یخچال و جارو برقی و ماشین لباسشویی رو گرفتم..

همشونم مثل معجزه برام جور شدن....مثلا ماشین لباسشویی تو بازار6تومن بود من 3 تومن از نمایندگی اصلیش ثبت نام کردمو گرفتم.....انگار خدا داره خودش برام راهارو هموار میکنه دمش گرم

حالا میخوام گازو بخرم...نمیدونم به چیاش باید دقت کنم...دلم میخواد سیلور باشه و فردار و البته خوش قیمت

2706