2752
2734
عنوان

دوستان تجربه دار بیاییدکمک برای خرید جهاز

| مشاهده متن کامل بحث + 278 بازدید | 59 پست

خب باز احتکار کننده ها باعث و بانیشن ملت ما از مردم خودش دزدی میکنه واقعا تاسف باره بجای اینکه همکاری کنن تحریم رو پشت سر بذاریم بدتر روزگار رو سختتر میکنن که امریکا به هدفش برسه 

خدایا به آبروی مهدی زهرا (عج) بگذر از معاصی این رو سیاه....
دوست عزیز شماره ای از اون نمایندگی ندارید بفرستید برام

اره عزیزم.فقط خیلی سخت میشه گیر آوردشون.یه روز میگن جنس اعلام نشده...یه روز میگن دیراومدی تموم شدو...من خیلی شانس اوردم یکیشون باهام همکاری کردو خریدم.امیدوارم توام کارت راه بیوفته

دفتر مرکزی

تلفن: ۲۲۸۹۳۲۶۹ و ۲۲۸۹۳۲۷۰
امور مشتریان: ۲۶۷۰۲۷۷۰
مشاوره و خرید تلفنی: ۲۶۷۰۲۶۷۰

فروشگاه سام اندرزگو

تهران، خیابان اندرزگو، بعد از خیابان سلیمی جنوبی، شماره ۵۲
تلفن: ۲۶۶۵۸۱۷۶ و ۲۲۶۵۵۱۹۸

فروشگاه سام شریعتی

تهران، خیابان شریعتی، بین ظفر و دوراهی قلهک، روبه‌روی بیمه البرز، شماره ۱۳۵۳
تلفن: ۲۲۸۷۰۶۷۰ و ۲۲۸۷۰۶۷۱

فروشگاه سام قلهک

تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از دوراهی قلهک، نرسیده به خیابان یخچال، شماره ۱۴۱۷
تلفن: ۲۲۶۴۹۵۶۳ و ۲۲۶۴۹۵۸۲ و ۲۲۶۳۷۰۹۰

فروشگاه سام صادقیه

تهران، فلکه دوم صادقیه، ابتدای خیابان ستارخان، شماره ۷۷۵
تلفن: ۴۴۲۱۳۳۵۴ و ۴۴۲۰۲۴۰۲

فروشگاه سام نارمک

تهران، میدان هفت حوض، ضلع جنوب شرقی، نبش کوچه الزهرا، شماره ۳۵
تلفن: ۷۷۹۴۵۹۵۸ و ۷۷۹۵۴۶۴۱

فروشگاه سام یوسف‌آباد

تهران، خیابان سید جمال‌الدین اسدآبادی، بین خیابان ۲۰ و ۲۲، شماره ۲۱۰
تلفن: ۸۸۵۵۵۶۰۴ و ۸۸۵۵۵۶۰۵

فروشگاه سام سناباد (مشهد)

مشهد، خیابان سناباد، بین سناباد ۴۴ و ۴۶، شماره ۴۸۰
تلفن: ۰۵۱۳۸۴۲۴۳۴۴

فروشگاه سام رضا (مشهد)

مشهد، خیابان سناباد، بین سناباد ۵۱ و ۵۳، شماره ۴۵۳
تلفن: ۰۵۱۳۸۴۵۴۳۷۸ و۰۵۱۳۸۴۵۴۳۷۹ و۰۵۱۳۸۴۵۴۳۷۲

فروشگاه سام آزادشهر (مشهد)

مشهد، چهارراه معلم، خیابان معلم، شماره ۱/۱۰۴، جنب فرش زمرد
تلفن: ۰۵۱۳۶۰۷۱۰۶۱

فروشگاه سام قصر سوزان (مشهد)

مشهد، بلوار احمدآباد، نبش بلوار ابوذر غفاری
تلفن: ۰۵۱۳۸۴۹۶۰۰۱ و ۰۵۱۳۸۴۹۶۰۰۲ و ۰۵۱۳۸۴۹۶۰۰۳

فروشگاه سام سیتی سنتر (اصفهان)

اتوبان اصفهان شیراز، روبه‌روی سپاهان‌شهر، اصفهان سیتی‌سنتر، طبقه اول
تلفن: ۰۳۱۳۶۵۱۶۸۳۵ و۰۳۱۳۶۵۵۰۰۵۷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تهران نیستم ولی اگه به صرفه باشه تهرانم میام 

جاهای دیگه ام نمایندگی داره.گذاشتم برات.امیدوارم به کارتون بیاد.من یه مدل ماشین لباسشویی خریدم تو دیجی کالا زده بود5100 ولی من3100خریدمش.جاروبرقیمم590خریدم تو دیجی نهصدو خورده ای زده بود

خب باز احتکار کننده ها باعث و بانیشن ملت ما از مردم خودش دزدی میکنه واقعا تاسف باره بجای اینکه همکار ...

یه فروشگاه رفته بودم...فروشدهه میگفت پارسال اینموقع با خودم میگفتم این مدل لباسشویی ایرانیا که 1900تومنه اگه دوتومن بشه کسی نمیخره...الان شده 3تومن و همه دارن میخرن و بازاره ما رونق گرفته عوضه اینکه کساد بشه

2731
تهران نیستم ولی اگه به صرفه باشه تهرانم میام 

بچه ها؟اگه فروشگاهای با انصاف تو تهران و کرج میشناسید معرفی کنیم به همدیگه....شاید بتونیم جهازمونو به قیمت مناسب بخریم و له نشیم زیره فشارش  

همش با غم و اندوه نگاهه دیوار میکنم.....دلم نمیاد واقن....از طرفی یسری جنساش واقن تمیزن

ببین عزیزم منم دارم جهاز میگیرم اول از وسیله برقی وماشین لباسشویی وتی وی و..... شروع کردم اینارو که خریدم به اندازه ظروف خریدم ،از خریدن لوازم غیر ضروری بزنی خیلی راحت میتونی خرید کنی ،بعداز اینا مبل ومیز غذاخوری وسرویس خوا بگرفتم حالا هم باقی وسایل مثل فرش لوستر میز تی وی و.... رومیگیرم. منم اولش گیج بودم نمیدونستم ازکجا شروع کنم اما یه لیست نوشتم ورنگ تمامی لوازمی ک میخوام پیش خودم فک کردم وانتخاب کردم ،حالاهرچی میگیرم از لیست خط میزنم که راحتر به باقی خریدام میرسم

بچه ها؟اگه فروشگاهای با انصاف تو تهران و کرج میشناسید معرفی کنیم به همدیگه....شاید بتونیم جهازمونو ب ...

ببین عزیز من از فروشگاه خرید نکردم ،اول قیمت ومدلا رو از دیجی کالا دراوردم بعد متناسب با بودجم مدل رو انتخاب کردم ورفتم بازار تهران قسمت امین حضور به نسبت خود بازارم بهتره اونجا خریدم البته باید بچرخی چون میگن جنس نیست یا رنگی که میخوای نیس

ببین عزیزم منم دارم جهاز میگیرم اول از وسیله برقی وماشین لباسشویی وتی وی و..... شروع کردم اینارو که ...

از لیستت میتونی برام عکس بگیری بذاری اینجا؟ منم دارم از رو لیست جهازه خواهرم خرید میکنم ولی حس میکنم کافی نیست

ببین عزیز من از فروشگاه خرید نکردم ،اول قیمت ومدلا رو از دیجی کالا دراوردم بعد متناسب با بودجم مدل ر ...

امین حضور که کاملا گیجم کرده بود....یه لباس شویی رو از دومیلیون تا سه تومن بهم قیمت دادن...خیلی متفاوته قیمتاش...اونجا باید گرگ باشی تا بتونی اصلو از فیک تشخیص بدی

بچه ها؟اگه فروشگاهای با انصاف تو تهران و کرج میشناسید معرفی کنیم به همدیگه....شاید بتونیم جهازمونو ب ...

اره واقعا خيلي خوب ميشه اگه كمك كنن

من شنبه ميام تهران شنيدم شوش وسايلاش ارزونه درسته؟؟

اره واقعا خيلي خوب ميشه اگه كمك كنن من شنبه ميام تهران شنيدم شوش وسايلاش ارزونه درسته؟؟

شنیدن کی بود ماننده دیدن.....

تو مشهد و اصفهانم هست سایتم داره میتونی اینترنتی خریدتو انجام بدی.www.samshops.com

توشوش و 15خرداد خیلی باید زرنگ باشی تا سرت کلاه نره....