2733
2734
عنوان

دوستان تجربه دار بیاییدکمک برای خرید جهاز

| مشاهده متن کامل بحث + 278 بازدید | 59 پست
منم درحال خريد جهيزيم. البته خريدم همشو.  چيزايي كه لازم داشتمو خريدم. ولي جنس خوب. مثلا بوفه ...

غذاساز چی گرفتی؟میدونم آسیاب خیلی لازمم میشه و آب میوه گیری.دیگه چیا لازم میشه بنظرتون؟

شنیدم این غذاسازای چندکاره خوب نیستن.نظره کارشناسیتون چیه؟

چه مارکی هم خوبه هم خوش قیمت؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وسایل برقی اصل دست دو ارزش نداره بدتر پول تو جوب ریختنه .چه کاریه وسایل برقی کم بخر ولی جنس خوب

شاید این بلاها را سرم آوردی که ببینی صبرِ ایوب دارم یا ندارم. ندارم! ندارم! ندارم
ال جی.فک کنم 2 تومن منم چیزایی ک غیرضروری بود رو حذف کردم.مثلا ماشین ظرفشویی رو حذف کردم

کی خریدی؟7کیلویی؟ وایییی تازه من خوشحال بودم که قیمت مناسب خریدم........چقدر خوب خریدی...یه تومن اختلافه قیمت واسه من ینی دوسه تا کالایه دیگه ای که میتونستم بخرم و ازبین رفت

غذا ساز فقط خوبیش اینه حجمش کمتره. وگرنه اصلا خوب نیست. ی موتور هست که تیغه ها و کایهدهای مختلف داره. اگه خراب شه انگار همه برقی هات خرا شده.

جدا جدا بگیری خیلی بهتره

چرخ گوشت. ابمیوه گیره اسباب مخلوط کن

فوق لیسانس مشاور و روانشناس  ۱۵ سال سابقه تدریس و مشاوره فارغ التحصیل دانشگاه شهید بهشتی❤😊
وسایل برقی اصل دست دو ارزش نداره بدتر پول تو جیب ریختنه .چه کاریه وسایل برقی کم بخر ولی جنس خوب

چرخ گوشت و چرخ خیاطیمو دوسدارم دست دوم بخرم چون خیلیارو دیدم آکبند نگرداشتنو استفاده نکردن..مخصوصا چرخ خیاطی رو

منم لباسشوييمو پارسال گرفتم سامسونگ دو و خورده اي

اووووف بر این وضعیت....اینم شانسه منه دیگه....تازه همینم با کلی بدبختی خریدم....تاحالا ماشین لیاسشویی رو با کارت ملی ندیده بودم کسی بخره....واقن بد اوضاعیه

من7خریدم....چقدر حرص میخورم من با این پپولی ک الان دادم ، سه چهار ماه پیش میتونستم بهترین لباسشویی ر ...

غصه نخور.دیگه چ میشه کرد.ایشالا وضعیت اقتصاد خوب شه  

قطعم کردن...منم تصمیم گرفتم دختر خوبی باشم دیگه  
2706