2737
2739
عنوان

گز گز کردن دست

294 بازدید | 34 پست

من یه مدت بود مچ دست چپم بعد کار زیاد شبا یکم در حدود ۲ساعت اینا درد میکردو خودش خوب میشد

الان ۲شبه گز گز میکنه نوک انگشتام یه حالتی که انگار خواب رفته  کسی تا حالا اینجوری شده؟؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
من✋تنگی کانال مچ دارم .یا باید عمل بشم یا گجش بگیرم

عمل فایده نداره . دکتر گفت 6 ماه دست رو ببند  کار نکن .. ولی خوب با 2 تا بچه نمی تونم درجه دستم چند ماه پیش 4 بود .خیلی شدید 

قربان وفای سگ ♥️
2740

نوک انگشتت گز گز میشه علامت کم خونیه

درگیر عشق تو شدم تو که خواب و خیال شبامی.قید همه چیز و زدم واسه اینکه الان تو باهامی.هر چی تو دنیاس به کنار تو تموم چیزی که میخوامی.وقتی بهت خیره میشم چشمام از تو سیر نمیشن.رویای شب های منی تو همونی که عاشقشم.زندگی بی تو واسه من خیلی سخته حتی تصورشم.هر جا که باشی تو فکر توام حس میکنم  پیش منی.باور قلبم اینه که ما تا اخرش مال همیم.ماه قشنگ شبام.مثل یه خوابی برام.........
عمل فایده نداره . دکتر گفت 6 ماه دست رو ببند  کار نکن .. ولی خوب با 2 تا بچه نمی تونم درجه دستم ...

من ی سیب زمینی پوست میگیرم نصفش دیگه دستم کامل بیحس میشه و درد وگزگز دیگه نمیتونم ادامه بدم تا چند دیقه بعد دوباره همونجوری 

هیس! ایرانیها فریاد نمی زنند....  
من ی سیب زمینی پوست میگیرم نصفش دیگه دستم کامل بیحس میشه و درد وگزگز دیگه نمیتونم ادامه بدم تا چند د ...

خیلی بده دیشب گوشت تیکه میکردم دستم بی حس شد نمی تونست م تکونش بدم ... عمل هم فایده نداره

قربان وفای سگ ♥️
کم خونی دارم...غلظت خونم دارم فک کنم یکم فقط یه دستمو بیشتر شصت دستم

اول برو یه دکتر حتما.اما من یه مدت رژیم سخت داشتم نوک انگشتام خواب می فت و گز گز میکرد ازمایش دادم فهمیدم کم خونی گرفتم قرص خوردم خوب شدم کاملا

درگیر عشق تو شدم تو که خواب و خیال شبامی.قید همه چیز و زدم واسه اینکه الان تو باهامی.هر چی تو دنیاس به کنار تو تموم چیزی که میخوامی.وقتی بهت خیره میشم چشمام از تو سیر نمیشن.رویای شب های منی تو همونی که عاشقشم.زندگی بی تو واسه من خیلی سخته حتی تصورشم.هر جا که باشی تو فکر توام حس میکنم  پیش منی.باور قلبم اینه که ما تا اخرش مال همیم.ماه قشنگ شبام.مثل یه خوابی برام.........
مچ بند ببندم کار نکنم باهاش خوب میشه یعنی؟

باید اول بری دکتر من متخصص توانبخشی رفتم .. یه تست گرفت دست پام رو بست به یه دستگاه بعد برق وارد میکرد عکس العمل دستام رو میدید . بعد ام آر آی . و ... تا تشخیص بدن . که خدای نکرده ام اس نباشه

قربان وفای سگ ♥️
2706