2733
2739
همه تاپیکها پاک نمیشه فقط اونایی که اطلاعات شخصی یا خانوادگی داره لینکشو با پیام خصوصی بغرستین حذف ...

نی نی یار میشه این عدد ۱ رو حذف کنین از ۲ شروع کنین واقعا جلوی بعضی اسما خود اسم و معنیشو عوض کرده😑

تمــام آرامشــم را مدیـــون همان انتــظاری هستم کـــه دیـــگر از هیــــچکس نـــــدارم ...!  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نمیشه عزیز نمیشه عوض کرد اسمو

اخه وجدانا خودتون یه نگاه به اسمم بندازین اصلا معلوم نیست چیه.اون ۱ رو حذف کنین نه همشو

تمــام آرامشــم را مدیـــون همان انتــظاری هستم کـــه دیـــگر از هیــــچکس نـــــدارم ...!  
همه تاپیکها پاک نمیشه فقط اونایی که اطلاعات شخصی یا خانوادگی داره لینکشو با پیام خصوصی بغرستین حذف ...

اگه کاربریمو حذف کنین تاپیکامم بالا میادبعدهاتوگوگل

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1973572/دارم-از-غصه-میترکم?postId=65753579# لطفا تاپیک منم حذف کنید

بعضی زخم ها رو باید درمان کنی تا بتونی به راهت ادامه بدی ...بعضی زخم ها باید باقی بمونه تا هیچوقت راهت رو گم نکنی
2738

نی نی یارعزیز تاپیکامو گذاشتم لطفا حذفشون کنید

2706