2777
2789
همه تاپیکها پاک نمیشه فقط اونایی که اطلاعات شخصی یا خانوادگی داره لینکشو با پیام خصوصی بغرستین حذف ...

نی نی یار میشه این عدد ۱ رو حذف کنین از ۲ شروع کنین واقعا جلوی بعضی اسما خود اسم و معنیشو عوض کرده😑

تمــام آرامشــم را مدیـــون همان انتــظاری هستم کـــه دیـــگر از هیــــچکس نـــــدارم ...!  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیشه عزیز نمیشه عوض کرد اسمو

اخه وجدانا خودتون یه نگاه به اسمم بندازین اصلا معلوم نیست چیه.اون ۱ رو حذف کنین نه همشو

تمــام آرامشــم را مدیـــون همان انتــظاری هستم کـــه دیـــگر از هیــــچکس نـــــدارم ...!  
همه تاپیکها پاک نمیشه فقط اونایی که اطلاعات شخصی یا خانوادگی داره لینکشو با پیام خصوصی بغرستین حذف ...

اگه کاربریمو حذف کنین تاپیکامم بالا میادبعدهاتوگوگل

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1973572/دارم-از-غصه-میترکم?postId=65753579# لطفا تاپیک منم حذف کنید

بعضی زخم ها رو باید درمان کنی تا بتونی به راهت ادامه بدی ...بعضی زخم ها باید باقی بمونه تا هیچوقت راهت رو گم نکنی

نی نی یارعزیز تاپیکامو گذاشتم لطفا حذفشون کنید

2801