2737
2734
عنوان

عود بیماری افسردگی در بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 435733 بازدید | 2925 پست
من دلم میخواد اگه الان یه مامان باردار هست که حالتهای ما رو داره بیاد و اینجا رو بخونه.. چون من توی ...

سلام منم این حالتهای شما رو دارم البته الان مدتیه کمتر بهش فکر میکنم و کمی بهتر شدم . فقط می ترسم به خاطر اینهمه اظطراب و استرس بچه م مشکلی داشته باشه .همش عذاب وجدان دارم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزيزم..منم مثل شما هستم..الان تو ماه سوم بارداري هستم..خيلي حالم بده..شما چجوري خوب شدين؟ من سر ...

من افسردگی خیلی شدید داشتم توی بارداریم...حالم وحشتناک بود...افتضاح...هر روز گریه...هرساعت میمردم و زنده میشدم.اخرش رفتم پیش روانپزشک نصف سرترالین ۵۰ رو مصرف کردم تا اخر بارداریم.حالم خیلی بهتر بود....بالاخره تموم میشن اون روزای سخت.

تحمل کنید.سعی کنید به چیزای خوب فک کنید.

خدایا چه گم کرد آنکه تو را پیدا کرد و چه پیدا کرد آنکه تو را گم کرد.
2731

سلام مامانای گل من افسردگی دارم دکتر فرص رهاکین و زولپیدم بهم داده خیلی به زولپیدم وابسته شدم الان یه ماه پریود نشذم احتمالا داره باردار باشم نمیدونم چیکار کنم میترسم این قرصای نوریتریپتیلین و رهاکین زولپیدم  و دپاکین که استفاده میکردم اگ باردار باشم مشکلی پیش بیاره

سلام دوستان عزیزم بنده استارتر تاپیک هستم پسرم الان ۹ سالشه و متاسفانه چون سنم داره میره بالا و همسرم دوست داره یه بچه دیگه داشته باشیم با اینکه اصلااااااا دیگه بچه دوست ندارم دارم به حاملگی مجدد فکر میکنم هنوز دارو مصرف میکنم با دوز بسیار پایین ولی میدونم اگر حامله بشم دوباره مشکلاتم بیشتر برمیگرده نمیدونم کار درستیه یا نه خیلی فکرم مشغوله

خداوندا! پناهم باش و یارم باش... جهان تاریکی محض است میترسم ! کنارم باش!
سلام مامانای گل من افسردگی دارم دکتر فرص رهاکین و زولپیدم بهم داده خیلی به زولپیدم وابسته شدم الان ی ...

ارغوان جان من زولپیدم و خوندم تو همین تاپیک استفاده کردن تو بارداری و خدا رو شکر بچه سالم دنیا اومده ولی بقیه داروها رو نمیدونم 

2740
من 1ماه باردارم و دارو مصرف می کنم کسانی که تو شرایط من بودن و این مرحله را تموم کردن بگن اخه روزها ...

سلام عزیزم به نظر من فکر کن یه بیماری سخت گرفتی که دوره اش نه ماهه ولی نهایتا میدونی تموم میشه و خوب میشی من توی حاملگیم همین طوری فکر کردم تا تونستم زنده بمونم 😚😚😚😚

سلام مامانای گل من افسردگی دارم دکتر فرص رهاکین و زولپیدم بهم داده خیلی به زولپیدم وابسته شدم الان ی ...

سلام عزیزم میشه درخواست دوستیمو قبول کنی منم زولپیدم میخورپ دوست داری بیارمت تو گروه

2706