2752
2734
عنوان

عود بیماری افسردگی در بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 436366 بازدید | 2935 پست
سلام پيچك جون  من از قبل بارداري به خاطر مصرف زولپيدم اين تاپيك رو دنبال ميكردم الان ٨هف ...

عزیزم من زولپیدم مصرف نکردم ولی اینو میدونم که بعضی از دوستان این قرصو خوردن و هیچ مشکلی هم پیش نیومد. اضطراب و بیخوابی رو منم داشتم به عبارتی کلکسیونی زنده از تمام مشکلات روحی بودم 

http://mob.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=765091 اولین باری که جلوی شوهرتون... :))
دکتر به من هم فلوکستین داده ولی 3 روز خوردم بیقرارم مکنه دیگه نخوردم شدیدا هم بی خوابم چه کار کنم

منم فلوکستین میخورم 

این دارو بعد دو هفته یعنی ۱۴ روز تازه عوارضش معلوم میشه 

من یک ساله میخورم  

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

عزیزم من زولپیدم مصرف نکردم ولی اینو میدونم که بعضی از دوستان این قرصو خوردن و هیچ مشکلی هم پیش نیوم ...

من ٥كامل ميخورم قبل بارداري حالا اين ١/٤رو هنوز نتونستم نخورم حالم بد ميشه 

خداخودش كمك كنه اين استرس ها خيلي بدتره واقعا

2731
سلام عزیزم . من هر وقت که بتونم میام سر میزنم

سلام عزیزم من بارداری دومم هست و متاسفانه مثل بارداری قبلم دوباره افسردگی و پانیک گرفتم اولین بارداریمم همین طور شدم ولی بدون دارو و با وضع فجیعی بارداریمو گذروندم  اما این دفعه دکتر بهم فلوکستین داده و  با وجود یه بچه تحمل اون روزا رو دیگه ندارم و دارم میخورم و بهترم اما نگران عوارضش رو جنین هستم.

سلام عزیزم من بارداری دومم هست و متاسفانه مثل بارداری قبلم دوباره افسردگی و پانیک گرفتم اولین باردار ...

عزیزم پیامتو چک کن

http://mob.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=765091 اولین باری که جلوی شوهرتون... :))
سلام عزیزم من بارداری دومم هست و متاسفانه مثل بارداری قبلم دوباره افسردگی و پانیک گرفتم اولین باردار ...

عزیزم منم شدیدا دچار افسردگی شدم، ناامیدی از زندگی. گریه زاری افکار منفی دیوونم میکنه منم بارداری دوممه، بارداری اولم هم اینجوری شده بودم ولی کمتر بود، الان سه ماهه زندگی برام جهنمه، یه هفته دیگه وقت عمل دارم یه ذره مشتاق اومدن بچم نیستم، بمیرم برا  طفل معصومم😢😢😢😢

عزیزم منم شدیدا دچار افسردگی شدم، ناامیدی از زندگی. گریه زاری افکار منفی دیوونم میکنه منم بارداری دو ...

ان شالله این سه هفته هم میگذره و کوچولوت دنیا میاد.  من از وقتی قرآن میخونم خیلی آروم شدم امتحان کن و خودتو به خدا بسپار عزیزم

من 1ماه باردارم و دارو مصرف می کنم کسانی که تو شرایط من بودن و این مرحله را تموم کردن بگن اخه روزها برام دیر می گزره احساس می کنم این 9ماه هیچ وقت تموم نمی شه

2706