2733
2734
عنوان

عود بیماری افسردگی در بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 437239 بازدید | 2939 پست
سلام دوستان  من بارداری دومم هست چندساله که قرص سیتالوپرام مصرف می کنم رفتم متخصص اعصاب گفت مش ...

بعضی مواقع قطع دارو عواقب بدتری روی جنین داره پس نگران نباش و به دکترت اعتماد کن.

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

کسایی که افسردگی دارند و دارو مصرف می کنند و باردارهستند می تونند وارد گروه بهترین مامان های دنیا بشن جهت عضویت با شماره 09162328166 پیام بدید وفقط شرط عضویت در گروه داشتن ناراحتی اعصاب و روان و مصرف دارو های اعصاب و روان هستش که با وجود مصرف دارو باردارن یا قصد بارداری دارند با تشکر

[QUOTE=34724064]یه چیز وحشتناک دیگه که اینو هیچوقت به کسی نگفتم حتی دکتر. یه چند روزی فکرمیکردم که همه دارن تبدیل به ...[/QUسلام عزيزم تجربه شمارو تو اينترنت خوندم..منم حالات شمارو دارم..چجوري خوب شدين؟ دوران بارداري سختي دارم😭

شیلا جون ، منم مثل مامان سیمین ، نمیتونستم بیام پای کامپیوتر.. مطمئن باش حال ما خیلی خیلی بدتر بود.. ...

سلام عزيزم..منم مثل شما هستم..الان تو ماه سوم بارداري هستم..خيلي حالم بده..شما چجوري خوب شدين؟ من سرترالين مصرف ميکنم فعلا تاثير نداشته

2706